Dark Passage.Kaspersky Lab kendi ürünlerini çıkaracak

Son Güncelleme Tarihi:

Kaspersky Lab’ın ana sponsorluğunu üstlendiği Dark Passage, 10. yılı şerefine yeni ürünlerle geliyor. SK Gaming, Fnatic gibi önemli elektronik spor takımlarının, günümüz itibariyle bir marka değeri haline geldiği ve ürünlerinin hemen hemen tüm avrupada bulundurduklarını biliyoruz. Ayakkabıdan, anahtarlığa kadar neredeyse günlük eşyalarının tümü için ürünlerini çıkartan ekiplere, bir de Türk rakip geliyor; Dark Passage.Kaspersky Lab!

Avrupa’nın adeta marka haline gelen oyun takımları gibi olmak için ilk adımı atan Dark Passage.Kaspersky Lab, bir süre sonra resmi internet sitesi üzerinden satışlarını gerçekleştireceğini duyurdu. Bünyesinde bulundurduğu Point Blank, S2 Son Silah, Counter-Strike: Global Offensive ve League of Legends kadrolarıyla önemli başarılar elde eden ekip, 2003 yılından beri elektronik sporlar arenasında faaliyetlerini sürdürüyordu. 6 bilgisyar oyunu ve 2 konsol oyunu ile gerçekleştirilen World Cyber Games 2006’da Counter-Strike 1.6 dalında çeyrek finale kadar çıkıp dönemim önemli ekiplerinden MeetYourMakers’a elenen Dark Passage, başarılarına devam etmeye kararlı gibi gözüküyor.

 

Dark Passage.Kaspersky Lab’ın Counter-Strike: Global Offensive takımı için hazırlanan T-Shirt tasarımı

Dark Passage.Kaspersky Lab’ın League of Legends takımı için hazırlanan T-Shirt tasarımı

Dark Passage.Kaspersky Lab’ın S2 Son Silah takımı için hazırlanan T-Shirt tasarımı

Dark Passage.Kaspersky Lab’ın Point Blank takımı için hazırlanan T-Shirt tasarımı

Dark Passage.Kaspersky Lab’ın başarılı alt koridor(bot lane) oyuncuları için hazırlanan T-Shirt tasarımı

Tasarımlar arasında özellikle League of Legends takımının fenomen alt koridor oyuncuları HolyTh0th ve HolyPhoenix için özel olarak yapılan tişörtü göze çarpıyor. Telefon kabı olarak iPhone tasarımı da gerçekleştiren Dark Passage, bu alanda da fark yaratmayı başarmış.

Dark Passage.Kaspersky Lab’ın bayan oyuncuları için hazırlanan bluz tasarımı

Dark Passage.Kaspersky Lab için hazırlanan günlük eşyalar ve günlük kıyafetler tasarımı

Dark Passage.Kaspersky Lab için hazırlanan günlük kıyafetler tasarımı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!