Cyberpunk 2077 Oyununun Geleceği Belli Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

CD Projekt RED şirketinin CEO’su olan Adam Kicinski’den Cyberpunk 2077 ile alakalı önemli açıklamalar geldi.

Cyberpunk 2077 Oyununun Geleceği Belli Oldu!

Olaylı çıkışından bu yana gündemden bir türlü düşmeyen Cyberpunk 2077, büyük tepki toplamıştı. O günden bu yana çok büyük bir çaba içerisine giren CD Projekt RED, oyunu stabil hale getirmek için çok uğraştı. Oyunda gösterilen ilerlemeden dolayı Microsoft cephesi, oyun için uygulanan özel iade politikasına gerek kalmayacağını belirtirken Sony cephesi de oyunun satışına tekrar onay vermişti.

Bu gelişmeler olmadan önce özür açıklaması yayınlayan şirketin CEO’su Adam Kicinski, süreci iyi yöneteceklerini ve oyunun düzeltileceğini belirtmişti. Oyunun yasaklanan mağazalara tekrar geri dönmesinden sonra açıklama yapan Kicinski, oyunda gösterdikleri ilerlemeden çok memnun kaldığını söyledi. Son güncellemeler ile daha stabil olan Cyberpunk 2077, oynanabilir hale geldi.

Adam Kicinski, basın mensupları ile yaptığı görüşmede oyun üzerinde çalışmaya hız kesmeden devam edeceklerini duyurdu. Oyundaki bazı sorunların devam ettiğini belirten Kicinski, bu sorunların düzeltilmeden yeni değişimlerin yapılmasının mümkün olmayacağını söyledi. Sorunların düzeltilmesi ve oynanışın stabil olmasından emin olunduktan sonra, oyunda değiştirmek istedikleri bazı özelliklerin de olduğunu belirten Kicinski, hayranların oyun zevkini arttırmayı birinci öncelik olarak belirlediklerini açıkladı.

Oyuna yakın zamanda çok büyük bir güncelleme gelecek ve çok büyük bir oranda hata düzeltmeye odaklı bir güncelleme olacak. Bu güncelleme ile birlikte oyunun daha da oynanabilir olması bekleniyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.