Cyberpunk 2077 İçin Yeni Açıklama!

Cyberpunk 2077’nin grafikleri ve sistem gereksinimleri beklendiğinin üstünde olacak.

The Witcher serisinin yapımcısı CD Projekt RED, masaüstü rol yapma oyunu Cyberpunk temelli yeni video oyununu Polonya’da düzenledikleri bir basın konferansı kapsamında duyurmuştu.  Mike Pondsmit, “Cyberpunk 2077 ile yarattığımız karakterlerin ve dünyanın ne kadar ileri gidebileceğini görmek istiyoruz” şeklinde konuştuğu yeni oyunun yoğun rol yapma ögelerine ve daha fazlasına sahip olacağını biliyoruz.

Tabi ki bu denli hem mekanik hem de grafik bakımından detaylı bir oyunun en büyük sıkıntılarından birisinin optimizasyon olacağını çoğumuz tahmin edebiliyoruz. CD Projekt RED başkanı Adam Kicinski yaptığı açıklamalarda, Cyberpunk 2077’nin yeni nesil ekran kartlarının sınırlarını zorlayacağını söyledi. Witcher 3’ün optimizasyonunu göz önüne aldığımız zaman mükemmel olmasa da grafik ve performans bakımından gayet iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun konsol kısmında nasıl olacağı tam bilinmese de yaptığı açıklamalar oyunun aslında yeni nesil konsollar için geliştirildiğini gösteriyor diyebiliriz.

Bir diğer çok tartışılan konu ise ek paketler. Son dönemde çıkan oyunların çoğu oyunun gidişatını değiştiren ek paketleri belli bir ücret karşılığında kullanıcılara sunuyor. CD Projekt RED bu tarafın Witcher 3’de olduğu gibi çoğu içeriğin ücretsiz olacağını söyledi. Witcher 3’e özel iki adet paralı büyük DLC duyurulmuştu. “Hearts of Stone” ve “Blood and Wine” paketleri ana hikayenin dışında süre bakımından gayet yeterli yeni hikayeleri oyuna getiriyordu.

Yeni Fortnite Battle Royale Eşyaları Yayınlandı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!