Cyberpunk 2077 Güncellemesi Yine Ertelendi!

Son Güncelleme Tarihi:

Geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077 için bir yol haritası paylaşarak hayranlarına bilgilendirme yapan CD Projekt RED, yol haritasının değiştiğini açıkladı.

Cyberpunk 2077 Güncellemesi Yine Ertelendi!

Şirket cephesinden bu konuyla alakalı resmi bir açıklama gelmedi. Bunun yerine internette yayınlanan yol haritası fotoğrafında değişiklik yapıldı. Hayranlar buna tepki gösterirken şirketten bir açıklama gelmemesi ise ayrı bir tepki sebebi oldu. Önce yeni nesil konsollara gelecek olan güncellemenin, şimdi de oyundaki genel hata düzeltmelere yönelik güncellemeye ek olarak bu güncellemeyle birlikte gelecek olan ücretsiz DLC paketlerinin de ertelendiği bilgisi paylaşılmış oldu.

Çıkışından beri pek çok eleştiriye maruz kalan Cyberpunk 2077, büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Güncellemeler ile hayranların gönlünü almak isteyen CD Projekt RED, güncellemelerin çoğu zaman beklentileri karşılayamamasından dolayı tepki görmeye devam etti. Cyberpunk 2077 oyununun geliştirilme sürecini kötü yöneten şirket, eleştirilere maruz kalmaya devam ediyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.