Cuphead Oyunu, Cuphead Show Adıyla Netflix’e Geliyor

Son Güncelleme Tarihi:

Netflix, Cuphead adlı Studio MDHR tarafından geliştirilmiş klasik aksiyon-parkur oyununu, The Cuphead Show adıyla ekranlarımıza getiriyor. Cuphead, 1930’ların klasik animasyon tarzından ilham alan ve ağırlıklı olarak bölüm sonu canavarlarıyla savaşlara odaklanan bir aksiyon oyunudur. Tatlı mı tatlı karakterleri, zor bölüm sonu canavarları, eğlenceli bölüm tasarımları, hoş karakter çizimleri, sanatsal arkaplan tasarımları ve özenle hazırlanmış müzikleriyle döneminin temasını yansıtabilen orijinal bir oyundur.

Cuphead ve Mugman, The Cuphead Show ile Netflix’e Geliyor!

The Cuphead Show’un King Features ve Cuphead oyunu geliştiricisi Studio MDHR ile birlikte geliştirildiği duyuruldu. Ayrıca Cuphead’in yaratıcıları Chad ve Jared Moldenhauer, Netflix’teki şov serisinde üst düzey prodüktör olarak görev yapacak. The Cuphead Show, oyuna sadık kalarak el ile çizilerek oluşturulacak, aynı zamanda dizinin bölüm çizimleri MDHR tarafından değil, Netflix’in animasyon stüdyosu tarafından yapılacak. Cuphead’in ortak kurucusu Jared Moldenhauer, dizinin yapım aşamasında olduğunu ve bir çıkış tarihi veremeyeceklerini belirtti.

Dizi İçeriği Çocuklara Uygun Fakat Komik Bulamayabilirler

cuphead

Dizi içeriği çocuklar için uygun fakat yetişkinlerin komik bulabileceği unsurlar daha fazla. Geniş kitleye hitap etmek isteyen dizi, çocuklar için çizgi film yapmadıklarını da belirtiliyor. Dizi konusu henüz belirlenmemiş fakat oyun hikayesi ile benzerliğin olmayacağı söyleniyor.

C&C Remastered Hakkındaki Tüm Bilgiler

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Emir Can Genç

Bilgilerimi, tecrübelerimi ve düşüncelerimi internet okuruyla buluşturmaktan hoşlanıyorum. Her ne kadar yeteneğimin olmadığını düşünsem de hobi amaçlı, ilgilendiğim konular hakkında bir şeyler yazmaya çalışıyorum.