CS:GO’daki En Pahalı 10 Bıçak!

Görünüşü ile kalplerde taht kuran, oyuna hiçbir etkisi olmadığı halde mükemmel bir havası olan fakat bir o kadar da cüzdanınızı yakan bıçakların Steam pazarında birçok farklı tasarımının olduğunu biliyoruz. Bugün sizler için Steam pazarında bulunan en pahalı 10 bıçağı derledik. Tabii ki bu listelemenin 27 Nisan 2018 tarihinde oluşturulduğunu belirtmekte fayda var.

1- ★ StatTrak™ Sustalı Bıçak | Parlak Su (Savaş Görmüş) – 8.071,66 TL

Sustalı Bıçak; Pers tarzı arka tarafı kavisli, sivri bir ucu olan gösterişli bir bıçaktır. Sivri noktanın kendisi kırılgan durumda iken, bıçağın genel tasarımı şaşırtıcı derecede dayanıklıdır. Mavi bir kamuflaj hidrografisi kullanılarak boyanmıştır.

2- ★ StatTrak™ Karambit | Sertleştirilmiş Kasa (Fabrikadan Yeni Çıkmış) – 7.967,03 TL

Kıvrık bıçağıyla bir kaplanın pençesini andıran Karambit, Güneydoğu Asya silah dövüş disiplininin bir parçası olarak geliştirilmiştir. Bıçak genelde, üzerindeki halkadan işaret parmağı geçirilerek ters bir kavrayış ile kullanılır. Çok yüksek sıcaklıklarda odun kömürü kullanılarak ürünün yüzeyi sertleştirildiğinden dolayı bu rengi almıştır.

3- ★ StatTrak™ Bayonet | Siyah Laminant (Fabrikadan Yeni Çıkmış) – 7.367,00 TL

İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana tasarımı çok fazla değişmeyen Bayonet’in modern askeri stratejide hâlâ yeri bulunmaktadır. Bayonet hücumları, son dönemlerdeki Afganistan Savaşı ve İkinci Körfez Savaşı’nda görüldüğü üzere etkili olmaya devam etmektedir. Taşlanmıştır ve siyah laminant bir kabza takılmıştır.

4- ★ StatTrak™ Bowie Bıçağı | Orman DDPAT (Savaş Görmüş) – 6.428,05 TL

Arkası testereli bu Eğri Av Bıçağı, ciddi hayatta kalma mücadelelerinde kullanmak üzere tasarlanmıştır. Dijital Yıkım Deseni (DDPAT) hidrografisi kullanılarak boyanmıştır. Pikselleri görecek kadar yakın olduğun zaman zaten çok geçtir

5- ★ StatTrak™ Bowie Bıçağı | Solgun Mermer (Az Aşınmış) – 6.661,60 TL

Arkası testereli bu Eğri Av Bıçağı, ciddi hayatta kalma mücadelelerinde kullanmak üzere tasarlanmıştır. Siyah ve gümüşi metalik boya ile boyanıp, daha sonra üç renge boyanmıştır.

6- ★ M9 Bayonet | Ototronik (Fabrikadan Yeni Çıkmış) – 6.477,27 TL

Bu, M9 Bayonet. Asıl olarak bir tüfeğe takılmak için tasarlanmıştır, ayrıca yakın mesafeli çatışmalar için de çok uygundur. Kırmızı ile andonize edilmiştir ve ağırlığı azaltmak için çelik ağ kullanılmıştır.

7- ★ Karambit | Ototronik (Fabrikadan Yeni Çıkmış) – 6.135,14 TL

Kıvrık bıçağıyla bir kaplanın pençesini andıran Karambit, güneydoğu Asya silah dövüş disiplininin bir parçası olarak geliştirilmiştir. Bıçak genelde, üzerindeki halkadan işaret parmağı geçirilerek ters bir kavrayış ile kullanılır. Kırmızı ile andonize edilmiştir ve ağırlığı azaltmak için çelik ağ kullanılmıştır.

8- ★ StatTrak™ Kancalı Bıçak | Siyah Laminant (Fabrikadan Yeni Çıkmış) – 5.784,73 TL

Kancalı Bıçağın en göze çarpan özelliği arka kısmındaki kancadır. Orijinal olarak, savaş alanlarında yapılan pansumanlarda kullanılan bir alet olarak popülerleşmiştir. Bıçaktaki kanca ayrıca ip, kayış ya da emniyet kemeri gibi lifli materyalleri de kolayca kesebilir. Taşlanmıştır ve siyah laminant bir kabza takılmıştır.

9- ★ StatTrak™ M9 Bayonet | Ototronik (Fabrikadan Yeni Çıkmış) – 5.229,10 TL

Bu, M9 Bayonet. Asıl olarak bir tüfeğe takılmak için tasarlanmıştır, ayrıca yakın mesafeli çatışmalar için de çok uygundur. Kırmızı ile andonize edilmiştir ve ağırlığı azaltmak için çelik ağ kullanılmıştır.

10- ★ Karambit | Mazi (Fabrikadan Yeni Çıkmış) – 5.128,21 TL

Kıvrık bıçağıyla bir kaplanın pençesini andıran Karambit, güneydoğu Asya silah dövüş disiplininin bir parçası olarak geliştirilmiştir. Bıçak genelde, üzerindeki halkadan işaret parmağı geçirilerek ters bir kavrayış ile kullanılır. Dantel çalışması ile özel olarak boyanmıştır.

CS:GO’daki En Ucuz 10 Bıçak!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!