Crew Yeni Koçunu Tanıttı!

Son Güncelleme Tarihi:

2016 Yaz Mevsimi’nde yeniden Şampiyonluk Ligi’nde yer alacak olan Oyunfor.Crew ekibi, takımın resmi Facebook sayfası üzerinden Fransız koçu Louis Victor “Mephisto” Legendre’yi tanıttı.

Apexde analist olarak görev almış, NA LCS yerine, TCL'de yer almayı tercih eden Fransız teknik adam Louis Victor "Mephisto" Legendre, bu mevsim takımımızın koçluğunu üstlenecek! Welcome Louis!

Crew e-Sports Club paylaştı: 9 Haziran 2016 Perşembe

Rekabetçi League of Legends arenasındaki profesyonle bir kariyer için Tıp Fakültesi eğitimini yarıda kesen Mephisto, koçluk kariyerinde daha faydalı olacağını düşündüğü için Stanford üniversitesinde Oyun Teorisi ve oyuncuların belli özellikleri taşıyan stratejileri seçmesinde karar mekanizması görevi gören Nash Dengesi ile ilgili eğitim almış, teknik yönü oldukça kuvvetli bir isim.

Daha önce; NA LCS’ye Yaz Mevsimi’nde yükselen Apex Gaming‘de analist olarak görev almış olan Mephisto‘ya ve Oyunfor.Crew ekibine, 2016 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde başarılar diliyoruz. Oyunfor Crew, Yaz Mevsimi’ndeki ilk maçını, yarın saat 22:00’da HWA Gaming ile yapacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!