Creative de bir Türk takımına sponsor oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Son dönemde Türkiye adına elektronik sporlar arenasında önemli gelişmeler yaşanıyor, bu güzel gelişmelerin sonu gelmiyor. Gerek sponsorlar, gerekse gelen başarılı haberler ile ekiplerimiz, bizleri onurlandırmaya devam ediyor. Sırada bir sponsorluk gelişmesi daha var.

Ülkemizin önde gelen oyun takımlarından 3Pay Plan-B, yeni bir sponsorluk anlaşması yaptı. 3Pay’in ana sponsorluğunu üstlendiği ve GameEkstra’nın da destek sağladığı Plan-B, yeni ekipman sponsoru olarak Creative’i duyurdu! Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız takım kurucusu ve aynı zamanda idarecilerinden biri olan Berent Kemal Aydın, GameXNow okurları için şu sözleri dile getirdi:

[quote]Bu sponsorlukta GameEkstra ailesinin gerçekten büyük payı var, bizim için çok çabaladılar. Creative gibi bir firmanın Sound Blaster ürünleriyle bize sponsor olması, gerçekten onur verici. Çok kısa sürede çok büyük başarılar elde ettik ve bu denli büyük sponsorlarla hedefimize çok daha rahat ulaşacağımızı eminim, bizi takip etmeye devam edin![/quote]

GameXNow olarak 3Pay.Plan-B’yi bu anlaşma için tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!