Counter-Strike: Online Çarşamba kapalı betada!

Türkiye çapında ilk bizim duyurduğumuz Counter-Strike: Online’ın Türkiye’ye giriş tarihi kesinleşti. 27 Şubat günü açılacak olan kapalı beta ile, Nexon’ın Asya’yı kasıp kavuran oyunu Counter-Strike: Online, Türk oyun severlerle buluşacak.

Nisan 2008′de Valve ile yapılan bir anlaşmayla ilk Counter-Strike Online oyununu çıkartan Nexon, Counter-Strike: 1.6 ve Condition Zero’ya benzeyen bir yapıya sahip olan oyunla Türkiye’ye giriş yapıyor. GameXNow olarak Çarşamba günü açılacak olan kapalı betayı sizler için inceleyecek ve ilk izlenimlerimizi aktaracağız.

Özellikle son dönemde Counter-Strike: Global Offensive’in beklenen etkiyi yaratamaması ve Valve’in üst üste çıkarttığı Counter-Strike 1.6 yamalarıyla oyunu oynanamaz hale getirmesi sonrası, Counter-Strike oyuncularının arayışı en üst seviyeye ulaştı. Oyuncu kesiminin bir kısmı “Point Blank ve S2 Son Silah varken bu oyuna gerek yok” diye bakarken, bir kısmı ise “Hem CS 1.6’nın hem de CS: GO’nun yerini alacak” gözüyle Counter-Strike: Online’ı bekliyor.

Bakalım Counter-Strike Online beklentileri karşılayabilecek mi? Bu sorunun cevabını ilerleyen günlerde GameXNow’da bulabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!