Counter-Strike Online Türkiye’ye mi geliyor?

Valve ile Güney Kore’nin dev oyun firmalarından Nexon’un imzasını taşıyan Counter-Strike Online Türkiye’ye gelecek gibi gözüküyor!

Asya kıtasını kasıp kavuran ve şu anda CS:Source motoru ile 2.si hazırlanan Counter-Strike Online için beklenmedik gelişmeler yaşandı.

Nisan 2008’de Valve ile yapılan bir anlaşmayla ilk Counter-Strike Online oyununu çıkartan Nexon, Counter-Strike: 1.6 ve Condition Zero’ya benzeyen bir yapıya sahip olan oyunla Türkiye’ye girecek gibi duruyor. http://tr.cso.nexoneu.com/ şeklinde bir subdomain açan firma, burada oyunun Türkçe fragmanını yayınladı ve oyunun tarihiyle ilgili bilgiler verdi. Fakat şu an ülkemizde ne zaman çıkacağı ve ne şartlarla oynanabileceğine dair herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Counter-Strike Online için, yukarıda bahsettiğimiz web sitesinin yanı sıra YouTube, Facebook ve Twitter olmak üzere 3 adet sosyal medya hesabı açıldı. Counter-Strike Online sosyal ağlarının adresleri: Facebook, Twitter, YouTube. Ayrıca Counter-Strike Online web sitesindeki video, GameSultan tarafından da yayınlandı. Videonun GameSultan tarafından yayınlanmasının sebebi ise; E-pin kısmının GameSultan tarafından sağlanacak olması olabilir. Gelişmeler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!