Counter Logic Gaming Akademi Takımını Duyurdu

CLG Akademi takımı ile anlaşma imzalayıp üyelerini tanıttı.

Counter Logic Gaming, League of Legends akademi takımı olduğundan, bu kavrama uzak olmayan bir organizasyon. Son duyurularıyla beraber, CLG Premier Rejects takımıyla anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Premier Rejects takımı artık CLG adı altında oynayacak ve organizasyonun LoL takımından sonraki 2. akademi takımı olacak.

CLG, akademi takımı kurmalarının amacının, yeni yeteneklerin bulunup kendilerini geliştirmesini sağlamak olduğunu açıkladı. CLG Akademi oyuncularının henüz bir “gaming house’u olmasa da, CLG onların gelişimi için gerekli bütün kaynaklarını kullanarak yatırım yapacaklarını belirtti. Dahası takımın strateji koçu, oyuncu gelişim koçu ve analisti de bu takımın potansiyelinin açığa çıkmasında onlara destek olacak. CLG Academy’nin koçluğu Corey “ruin” Hartog tarafından yapılacak. 

CLG takımıyla anlaşmadan önce, geçen sezon Premier Rejects takımı ESEA Premierde 5. olmuştu. Önümüzdeki sezon ESEA Premier mücadelesine ek olarak, ana takımdaki herhangi bir düşük performanslı oyuncu ve sakatlık için de CLG Academy takımı hazır bulunacak.

İşte CLG Academy oyuncuları:

United States Alex “Aproto” Protopapas
Canada Victor “Cardiac” Kwan
United States Tyler “Char” Wallace
Canada Jonathan “djay” Dallal
United States Chase “MCS” Sullivan

United States Corey “ruin” Hartog (coach)

 

CS:GO| IEM: Sydney 2017 | 2. Gün Özeti

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.