Company of Heroes 2 Haziran ayında çıkacak!

Son Güncelleme Tarihi:

Birçok yabancı kaynağın yaptığı incelemelerde %90’ın üstünde ortalama tutturan Company of Heroes™, serinin 2. oyununu Haziran ayında piyasaya sürecek. Kısa bir süre önce SEGA tarafından alınan Relic Entertainment tarafından hazırlanan Company of Heroes 2, yapılan açıklamayla Kuzey Amerika ve Avrupa’da 25 Haziran 2013 tarihinde piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Daha önce 2013 yılının başında planlanan oyunun çıkış tarihi, kaliteyi yükseltmek amacıyla ertelenmişti. Şirket bu zamanı, dünya üzerinde çok büyük bir ortalamaya sahip olan ilk oyunun standartlarına erişebilmek için kullanacak. Son teknoloji ürünü Esence 3.0 Motorunu kullanan Company of Heroes 2 gerçekçi ColdTech™ hava durumu sistemi, devrim yaratacak dinamik görüş açısı sistemi TrueSight™ ve gerçekçi yıkılabilirlik özellikleri ile taktik ve strateji türüne müthiş yenilikler getirecek.

[quote]

SEGA tarafından satın alınmamız bize uzun soluklu PC serileri bakımından müthiş bir tecrübeye sahip yeni bir ortakla çalışma imkanı verdi. Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi sunabilecek bir ekibe sahip olduğumuzu bilmek bize büyük güven veriyor.

Company of Heroes 2’nin Baş Yapımcısı Jonathan Dowdeswell

[/quote]

Company of Heroes 2’yi ön sipariş ile ilk elde etmek için buraya tıklayınız.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!