Çok Ucuz Fiyatlara Bilgisayar Modifiye Edin

Herkesin bir oyuncu bilgisayarı olmak zorunda değil ama siz de şık bir bilgisayar modifiye etmek istiyorsanız hep birlikte şu ürünlere göz atalım.

 

  Bu ürünlerin genel mantığı led ışıklarla kullanıcıya hoş bir görünüm sağlamak. Bazı ürünler tek, bazısı birden fazla renk içermekte . Işığı sağlayacak gücü ise direkt olarak güç kaynağımızdan alıyor . Bizlere ise gece kullanımında iyi deneyimler sağlıyor.  Basit herhangi bir bilgisayarı bile güzel gösterebiliyor.

Başka ürünlerde ise kumanda ile kontrol sağlanabilen rgb led ya da müziğe duyarlı ledler bulunmakta. Ancak modifiye sadece ledle bitmiyor 20 tl gibi fiyatlara UV boyası alarak kasanızı daha parlak gösterebilirsiniz . Bu işlemleri uygularken çok dikkatli olunması gerekir çünkü kablonun ucuna boya sıçrarsa temassızlık başlar. Rgb fanlar, özel boyalar vs. piyasada çok ürün var tabii ki biz cebimize uygun olanı seçeceğiz .

Aşağıdaki görsellerden ürünlerin görünümlerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu yaptığımız işlemler modifiye işinin en giriş kısmıdır, dilerseniz sayfanın alt tarafından bu işi çok daha üst düzeye taşımış insanları izleyebilirsiniz.
 

 

Ürünlerin Linkleri :

Alseye Cls-100 Kasa Led Işıklandırm

  Full rgb kumandalı led

Mavi Şerit Led (120 Led/Metre)

JAHREIN’den Büyük Açıklama “Bir Oyun Firması Bana Dava Açtı!”

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!