Cloud9'ın oyun havuzu genişledi

Son Güncelleme Tarihi:

League of Legends arenasının söz sahibi takımlarından Cloud9, MOBA arenasında League of Legends’ın yanı sıra başka bir oyunla daha tanıştı. Cloud9’ın resmi internet sitesi ve ekibin resmi Facebook hayran sayfası üzerinden eş zamanlı yayınlanan bildiride, Avrupa’nın en yüksek derecesine sahip takımı Azzur’ın eski oyuncularının, bu tarihten itibaren Cloud9 çatısı altında e-spor kariyerlerine devam edecekleri resmen duyuruldu.

Yayınladığı bildiride, kadrosunda eski Azzur oyuncularına yer verdiği için epey mutlu olduğunu belirten Cloud 9 yönetimi, bahsi geçen bu oyunculara kadrosunda yer vermekten epey mutlu olduğunu da dile getiriyor. Cloud9’nın fazlasıyla güvendiğini belirttiği bu takım, ünlü takımın Smite üzerindeki ilk kadrosu olması yönünden takımın tarihçesinde şimdiden önemli bir yere sahip oldu diyebiliriz.

Bir diğer yandan Cloud9’nın Smite kadrosunun kaptanlığını, tıpkı Azzur zamanında olduğu gibi ekibin orta koridor oyuncusu Leo Stefan “Psiyo” Helpferer üstlenmiş durumda. Peki diğer oyuncular kimler?

  • Cloud9.Smite

Leo Stefan “Psiyo” Helpferer
Peter “Suntouch” Logan
Rafael “Smek” Kowar – Ranged AD/Hunter
Jeroen “Xaliea” Klaver – Solo Lane
Arkadiusz “FrostiaK” Krupka – Jungle

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!