Cleveland Cavaliers NA LCS’te!

Son Güncelleme Tarihi:

NBA’in önde gelen takımlarından Cleveland Cavaliers, espor arenasına giriş yapmaya hazırlanıyor. NBA 2K’da oluşturduğu kadrosunun yanında League of Legends’a da dahil olan Cleveland Cavaliers, NA LCS için şimdiden yerini ayırtmış durumda.

Cleveland Cavaliers’ın NA LCS başvurusu kabul edildi

ESPN ve theScore esport tarafından yayınlanan raporlara göre NBA’in geçen yıl ki finalisti Cleveland Cavaliers ve eski NA takımı FlyQuest’in NA LCS başvuruları kabul edildi. Bu gelişme, Cavaliers’ın LoL sahnesine ilk girişi olacak iken FlyQuest adına ise bir sezonluk aranın ardından geri dönüş anlamı taşıyacak. Birçok EU LCS kulübünün NA LCS başvuruları ise değerlendirilmeye devam ediyor. Ayrıca Golden State Warriors’un sahibi konumundaki Lacob ailesinin de NA LCS başvurusunun kabul edildiğini ve lige dahil olduğunu hatırlatalım. Muhtemelen Golden State Warriors adıyla NA LCS’teki yerini alacak olan kulüp, Cavaliers ile birlikte diğer NBA takımlarının büyük ölçüde dikkatini çekecektir.

Riot Games, NA LCS slotlarını satın almak için 13 milyon dolar gibi bir meblağ isterken başta Avrupa bölgesi olmak üzere birçok kulüp lige dahil olma üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

NA LCS’e dahil olanlar

Team SoloMid
Cloud9
Counter Logic Gaming
Team Liquid
OpTic Gaming
Joe Lacob (Golden State Warriors’ın sahibi)
Echo Fox
Cleveland Cavaliers
FlyQuest

NA LCS’ten ayrılanlar

Team Dignitas
Team EnVyUs
Pheonix1
Immortals

Faker’ın Ryze Laneti Devam Ediyor

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!