City of Steam açık betasına hazır mısınız?

Son Güncelleme Tarihi:

Karmaşa gökten düştüğünde, Delton Şehir Devleti’ni korumak için Kadim Colossus asırlar sonra uyandı. Delton’un sonra günleri işte böyle başladı…

4 haftalık kapalı beta sürecinde birçok yeniliğe sahne olan City of Steam, nihayet açık betaya geçti!

Tehlikede olan Delton Şehri’ni Broodlardan korumak için Colossus’un mücadelesine tanık olarak oyuna başlıyorsunuz. Karakter seçiminize göre hikayeniz de değişiyor ve bu hikayelerin akışına kendinizi kaptırabilirsiniz.

City of Steam’in hazırladığı görevler ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız, oyunun ve hikayenin tadına varacaksınız.

City of Steam, kapalı beta sürecinde yaptığı gibi açık betada da hediyeler veriyor. Zaten daha önce kapalı beta sürecine katılan oyuncuların seviyelerine göre ödüllerinin değişeceğini söylemiştik.  Şimdiyse seviyeye bakmaksızın herkese bir evcil hayvan hediyesi var! Tek şart ise 1 Mart 2013 ile 15 Mart 2013 arasında oyuna giriş yapmak. Normalde yalnızca Elektrum Dükkanı’ndan alınabilen bu evcil hayvanlara oyuna giriş yaparak sahip olabilirsiniz. Evcil Hayvan Paketi’ni 5. Seviyeye ulaştığınız zaman açıp, City of Steam’e yeni eklenen rastgele bir evcil hayvana sahip olabilirsiniz.

City of Steam açık beta bugün, yani 1 Mart 2013’te saat 16.00 itibariyle başladı.

City of Steam’e kayıt olmak ve Buhar Şehri’ni keşfetmek için buraya tıklayınız.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!