Canlı Yayın Platformu Nikksy’den 240.000 TL Ödül

Oyun canlı yayın platformu Nikksy.com, 26 Ocak – 26 Şubat tarihleri arasında yapacağı canlı yayın etkinliğiyle League Of Legends oyuncularına adeta şok yaşatacak.

Nikksy.com sitesi “Challenger’a Yükselme” adı altında yapacağı etkinlikte Challenger sıralamasında birinci olan yayıncısına tam 10.000 TL ödül verecek. LOL oyununda elmas veya altındaki kümelerde bulunan oyuncular yaklaşık 1 ay boyunca haftalık periyodlarla Challenger seviyesine yükselmek için mücadele edecek.

Challenger Olana 1.000 TL

Etkinlik boyunca Nikksy’de mücadele ederek Challenger sıralamasına girmeye hak kazanan her oyuncu 1.000 TL’nin sahibi olurken, Türkiye sunucusunda ilk 10’a giren oyuncular da 3.000 TL ile ödüllendirilecek. Bu ödüllerin yanında etkinlik boyunca üstün performans gösteren oyuncular Nikksy’nin resmi yayıncısı olma şansını yakalayarak ve ayda 3.000 TL’ye varan gelir elde etme imkanına da sahip olacaklar.

Türk Oyuncular Pazardaki Yerini Alıyor

Nikksy.com’da yetenek avcılığı yapan Eyüphan Keleş, bu etkinliğin gerçekleşmesi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceklerini ifade etti. Dünya’da bu tür yayınların büyük ilgi gördüğünü belirten Keleş, kurucu ortakları Mete Nacar ile birlikte Türkiye’deki oyun severlerin diğer ülkelerde olduğu gibi maddi gelir elde edebilecekleri bir e-spor ajans ortamı yaratmak istediklerini söyledi.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!