Call Of Duty: Warzone Nuke Etkinliği Detayları Belli Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Yakın zamanda Nuke adı verilen bir etkinliğin gelmesini beklediğimiz Call Of Duty: Warzone oyununda bu etkinliğe dair yeni bilgiler de keşfedildi.

Call Of Duty: Warzone Nuke Etkinliği Detayları Belli Oldu!

Geliştirici ekip, kısa sürede bu etkinliği oyunculara sunmak istiyor. Bu nedenle etkinlik hazırlıkları arka planda devam ederken, 2.sezon ile birlikte oyuna bazı detaylar da eklendi. Etkinlik henüz gelmemiş olmasına rağmen oyun içinde bazı haritalarda ani patlamaların meydana geldiği belirtildi. Pek çok Twitch yayıncısı da oyun sırasında aniden gökte beliren füzelerle karşılaştı ve bununla birlikte bazı söylentiler de ortaya çıkmaya başladı.

Bunların yeni etkinliğe hazırlık kapsamında oyuna eklendiği tahmin ediliyor. Verdansk’ın patlayacağı ve yok olduktan sonra da yerine yeni haritanın getirileceği tahmin ediliyor.

Ortaya çıkan iddaalara göre etkinlik, 2.sezonun bitişine denk gelen 21-22 Nisan tarihlerinde başlayacak. Henüz onaylanmış bir bilgi olmasa da oyun ile ilgili yeni bir haritanın oyuna dahil olacağı da belirtildi ve bir sızıntı paylaşıldı:

İlerleyen günlerde bu konuyla ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.