Call Of Duty: Warzone İçin Yeni Mod Geldi!

Call Of Duty: Warzone oyunu, son dönemde oldukça büyük bir yükselişte yer alıyor. Oyun, online oyuncu rekoru kırmaya devam ediyor. Call Of Duty: Warzone ilk günden bu yana büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmayı başardı. Daha önceden 6, 15 ve 30 milyon oyuncuya ulaştığında Twitter üzerinden Call Of Duty hesabıyla duyuru yapılmıştı. Bu sefer, aynı oyun için 50 milyon kişiye ulaşılmasının adına teşekkür paylaşımı yaptı.

Call Of Duty: Warzone İçin Yeni Mod Geldi

Oyuna yeni içerikler de gelmişti. Call Of Duty: Modern Warfare oyununun 3.sezonunun başlamasıyla birlikte birçok yeni içerik gelmişti. Bugün de yeni bir içerik geldi ve kısa süreli yeni bir oyun modu tanıtıldı. Daha mücadeleci bir oyun modu olmasıyla birlikte, oyuncuların tepkisi de merakla bekleniyor olacak.

Scopes and Scatter Guns modu adıyla geçen bu mod, adından da anlaşılacağı gibi silah envanterinizi sadece 2 tip silahla sınırlıyor. Pompalı silahların yanı sıra sniper silahlarla limitli bir envantere sahip olacaksınız. Bu yeni modun ise, Battle Royale modunu daha da zorlaştıracağı ve yeni bir zorluk getireceği düşünülüyor.

Call Of Duty: Modern Warfare oyunu da iki kat XP etkinliğine sahip olacak. Cuma günü başlayacak olan etkinlik, haftasonu boyunca devam edecek. 17 Nisan ile 20 Nisan arasında devam edecek olan etkinlik için bu hafta, mutlaka oyuna uğramayı unutmayın. Aynı zamanda, önümüzdeki haftalarda, Duos modunun da geleceği konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde bu yönde bir tweet paylaşılmıştı:

Bu tweete göre, Duos modu yolda ve oyuna eklenecek. 3.Sezon güncellemesinin bir parçası olarak Quads modu gelmişti ve Duos modu da bekleniyordu. Siteden böyle bir görsel paylaşılmasına rağmen, bu görsel daha sonra kaldırıldı. Kazara mı yapıldı, yoksa bilerek mi yapıldı orası bilinmiyor. Hayranların, Infinity Ward tarafına bu isteklerini devamlı olarak illettiklerini biliyoruz. Infinity Ward’ın da bu isteklere olumlu cevap vermesi bekleniyor. Infinity Ward veya Activision tarafından resmi bir açıklama gelmeden kesin bir şey söylemek mümkün değil. Ancak, böyle bir ihtimalin bulunduğunu söylemek de mümkün.

Call Of Duty: Warzone için oldukça büyük güncellemeler yolda diyebiliriz. Bu haberleri, en güncel haliyle sizlere paylaşmaya devam etmeyeceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.