Call of Duty Mobile 1. Yılını Turnuvalar ile Kutluyor!

Son Güncelleme Tarihi:

İlk yılında 300 milyondan fazla indirilen Call of Duty: Mobile, lansmandaki harita sayısını 11’den 23’e ve 1 adet olan çok oyunculu mod sayısını 27’ye çıkararak geniş çapta bir genişleme ve gelişme elde etti. Ayrıca ana Battle Royale haritasının boyutu da bir yıl içerisinde yaklaşık %50 arttı.

Oyun bir yıl önce toplamda yaklaşık 200 birincil ve ikincil silahla piyasaya sürüldü ve o zamandan beri bu sayıyı 1.400’e çıkardı. Ve son olarak, oyunda toplamda 182 oynanabilir karakter bulunuyor.

Android ve iOS’ta indirilebilir olan Call of Duty: Mobile Anniversary güncellemesi, oyuna şu ana kadarki en büyük güncellemeleri getiriyor. İşte yıldönümüne özel yeni içerikler ve güncellemeler:

  • Yeni Battle Royale Haritası – COD: Black Ops 4’ün Blackout modundan tanıdığımız Alcatraz haritası
  • The Club – Oyuncuların Call of Duty: Mobile oynarken zaman geçirebilecekleri, arkadaşlarıyla sosyalleşebileceği ve çeşitli mini oyunlar oynayabilecekleri yeni oyun için bir sosyal alan.
  • Yeni aylık savaş biletine ek olarak, yeni haritalar, ekipmanlar, karakterler ve diğer öğeler.
  • Sezonluk özel etkinlikler.

Call of Duty: Mobile, 1. yılını geçtiğimiz günlerde Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur’un sunumlarıyla birçok ünlü isimle kutladı. Call of Duty: Mobile 1. yıl dönümü Zoom partisi:

1. yılın şerefine Gamify ile 3 ay boyunca Call of Duty mobile 1vs1 kapışmalarında kendinizi gösterebilirsiniz. Her hafta düzenlenecek turnuvalar ile yeteneklerinizi sergileyerek ödül için mücadele etmeye hazır mısınız?

Kayıt olmak için: https://www.codmobile1yasinda.thegamify.com/

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!