Büyük Final geldi çattı; Türkiye’nin en büyüğü kim olacak?

Son Güncelleme Tarihi:

Ocak ayından beri düzenlenen bölgesel turnuvalarda Türkiye’nin dört bir yanındaki ve Azerbaycandaki en iyi Point Blank takımları arasında geçen kıyasıya mücadele sonuçlandı. Finaller, İstanbul 2 Mart 2014 Pazar günü Yapı ve Endüstri Merkezi’nde. Ülkenin en başarılı 10 Point Blank takımı “Türkiye Şampiyonu” olabilmek için ter dökecek. ASUS’un ana sponsorluğunda düzenlenen Türkiye’nin en büyük FPS turnuvasında toplamda 50.000 TL nakit para ödülünün dağıtılacağı bu organizasyonda büyük finalde kazanan takım 10.000 TL nakit para ödülünün yanı sıra sponsor ödüllerine de sahip olacak.

Point Blank Uluslararası Turnuva Resim Fianl

Turnuva’ya zorlu elemelerden geçip bölgesel bazda ve online turnuvalarda şampiyonluklarını ilan eden 10 takım katılacak. Son derece zevkli ve çetin geçecek bu final organizasyonunu izlemeye gelecek olan ziyaretçiler de eli boş gönderilmeyecek. Tüm Point Blank ve oyun severlerin davetli olduğu ve katılımın da ücretsiz olduğu bu organizasyonda yapılacak çekilişlerde dağıtılacak ürün ve ekipmanların yanı sıra, oyun içi karakterlerden olan “Tarantula” ve “Hyde” ile fotoğraf çektirme şansıda ziyaretçileri bekliyor olacak.

Nfinity Games’in düzenlediği ve ASUS ve Sandisk’in sponsorluğunu üstlendiği bu büyük organizasyon aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. Türkiye Şampiyonu olan takım, uluslararası platformda bayrağımızı, üstelik Türk Milli takımı statüsünde, göndere çekmeye hak kazanacak.

Turnuva maçları aynı zamanda İnternet üzerinden canlı olarak yayınlanacak. İstanbul’daki bu büyük organizasyona katılamayacak olan oyun severler maçları bu şekilde takip edebilecek. Hatta ve hatta canlı yayında yapılacak mini yarışmalarda ve çekilişlerde kod ve ürün dağıtımı da yapılacak.

Mekana ulaşım çok kolay ama Nfinity Games bir güzellik daha düşünmüş: Turnuva mekanına gelmek isteyenler sabah saat 09:00’dan itibaren her yarım saatte bir Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi önünden kalkacak otobüslerle etkinlik alanına ulaşabilecekler.

final

Etkinlik takvimi, mekan, ulaşım ve diğer tüm detaylar için buraya tıklayınız.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!