Borderlands: Legends iOS platformuna geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Gearbox Software ve 2K Games’in sevilen FPS – RPG serisi Borderlands iOS platformuna mı geliyor? Borderlands 2 Strateji Rehberi’ndeki bir reklama bakılacak olursa evet!

Geçtiğimiz hafta ilk genişleme paketine kavuşan Borderlands 2 için üretilen dijital strateji rehberinde bulunan bir reklam afişi ortalığı karıştırdı! Henüz resmilik kazanmamış olan bilgilere bakılacak olursa, eleştirmenlerden geçer not almayı başaran Borderlands 2’nin ardından Borderlands serisi iOS platformuna da geliyor! Mobil ve tablet platformlar için geliştirildiği iddia edilen Borderlands: Legends adındaki yeni oyunda, ilk Borderlands’de yönetme fırsatı bulduğumuz Roland, Lilith, Mordecai ve Brick ile oynayabilecek ve rastgele gelecek görevlerde dalgalar halinde saldıran düşmanlara karşı mücadele vereceğiz.

Binlerce silahın, 36 farklı özel güç ve yeteneğin ve stratejik öneme sahip bir “cover” sisteminin bulunacağı oyunda ayrıca hayatta kalma temalı bir mod bulunacak. Oyun içerisinde kullanabileceğimiz bir para sisteminin de olacağı belirtilen reklama göre, oyun sırasında kazandığımız paralar vasıtasıyla yeni silahlar satın alabilecek ve gelişim sistemi sayesinde deneyim kazanan karakterimiz için yeni yetenekler açabileceğiz.

Tüm bu detaylı bilgilerin verildiği reklam sayfasında belirtildiğine göre Borderlands: Legends’in bu ay içerisinde bizlerle buluşması bekleniyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!