Borderlands 3 Tüm Dünyada 13 Eylül 2019’da Piyasaya Çıkıyor

Son Güncelleme Tarihi:

Yeni hikayeler! Yeni Vault Avcıları! Yeni kötü adamlar! Yeni gezegenler! Daha çok silah! Gearbox Software ve 2K’in ödüllü serisinin yeni oyunu 13 Eylül 2019’da geliyor. 1 Mayıs’ta Dünya çapında yapılacak canlı yayın etkinliğiyle birlikte oynanış videosu görücüye çıkacak.

Borderlands 3 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı yanıtlandı. Gearbox Software ve 2K, başarılı nişancı serisi Borderlands’in en yeni oyunu Borderlands 3’ün, PlayStation 4 için 13 Eylül 2019’da dünya çapında piyasaya çıkacağını duyurdu.

Borderlands 3; eğlenceli, hikaye odaklı, heyecanlı gezegen yolculukları, rengarenk karakterleri olan, efsane düşmanlara ve gerçekten milyarlarca silaha sahip bir oyun. Bugün yayınlanan yeni oynanış videosunda Gearbox ve 2K, oyunun kendine özgü patlayıcılarını ve kargaşa ortamını gösteriyor.

 

Gearbox Software Başkan ve CEO’su Randy Pitchford, “Son birkaç yıldır Gearbox Software ekibi tüm enerjisini, tutkusunu, yaratıcılığını ve sevgisini Borderlands 3’ü en büyük, en havalı ve en hırslı Borderlands macerasına dönüştürmek için harcıyor. Borderlands 3, sadece sıkı hayranların değil, aynı zamanda ilk defa tek başına ya da arkadaşıyla Borderlands dünyasına ve nişancı türünde oyunlara girmek isteyenlerin de rahatlıkla dahil olacağı bir oyun.” şeklinde konuştu.

Birinci şahıs kamerasından oynanan neşeli aksiyonu, zengin ilerleme ve loot sistemini rol yapma tarzıyla harmanlayan seri, bugüne kadar dünya çapında 41 milyondan fazla satmayı başardı. Serinin en başarılı oyunu olan Borderlands 2, 2012 yılındaki çıkışından 6 yıl sonra bile aylık 1 milyondan fazla tekil oynanma sayısına ulaşıyor.

Borderlands-3-Kapak

2K Başkanı David Ismailer, “Borderlands, oyun tarihinin en çok bilinen ve şöhretli oyunlarından biridir. Ortağımız olan Gearbox’ın sadece Borderlands oynayan milyonlarca oyuncuyu değil, aynı zamanda yeni nesil oyuncuları da bu evrene dahil etmek için yaptığı çalışmalar sebebiyle gurur duyuyoruz.” dedi.

Borderlands 3 ne zaman çıkacak?

PlayStation 4 için 13 Eylül 2019’da dünya çapında piyasaya çıkacak olan oyununla ilgili hikaye, karakterler, ekipmanlar ve diğer her şey hakkında daha fazla bilgi için Borderlands 3’ün 1 Mayıs’taki geniş oynanış görüntülerinin yer alacağı canlı yayın etkinliğini takipte kalın.

ASUS Republic of Gamers, ROG Strix Scope Modelini Duyurdu

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.