Borderlands 3 İnceleme Puanları Açıklandı!

Gearbox Software tarafından geliştirilen büyük bir hayran kitlesine sahip olan serinin son oyunu Borderlands 3, 13 Eylül 2019 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyunun çıkmasıyla birlikte ilk incelemeler yapıldı ve yayınlandı. Serinin yeni  oyunun inceleme puanlarına baktığımızda ise değerlendiriciler ve gamerları karşı karşıya getirdiğini görüyoruz. Oyunun Metacritic verilerinin ortalamasına bakıldığında ise 85 gibi güzel bir ortalamaya sahip olduğunu görüyorsunuz.  Genel olarak 80 – 90 arası bir puan alan Borderlands 3, PC Gamer’dan 63 puan alabildi.

Asıl önemli olan değerlendirme ise kullanıcıların puanlarında karşımıza çıkıyor. Çünkü oyunun Kullanıcı Skoru 5.2 gibi düşük bir seviyede bulunuyor. Bazı oyun severler oyunun pek bir yenilik getirmediğinden şikayetçiyken bazı oyun severler ise performans konusunda sıkıntıları olduğunu dile getirmiş.

Video Oyunlarıyla İlgili İnceleme Yapan Ve Haber Yayınlayan İnternet Sitelerine Göre İnceleme Puanları Nasıl?

Oyun dünyasının öncülerinden olan internet sitesi PC Gamer, az önce de bahsettiğimiz gibi oyuna 63 puan vererek serinin son oyununa en düşük puanı verenlerden biri oldu. Ardından Gamespot ve Game Informer, Borderlands 3 için 80 puan verdiler. IGNForbes ve Destructoid ise 90 puan verdiler.

Nihayet Call of Duty: Mobile Çıkış Tarihi Belirlendi

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!