Borderlands 2'nin Mechromancer DLC'si erken geldi!

Son Güncelleme Tarihi:

Gearbox Software ve 2K Games’in bu yıl oyuncularla buluşturacağı oyunlar listesinde önemli bir yere sahip olan Borderlands 2’nin daha piyasaya sürülmeden ses getiren DLC’si Mechromancer, belirlenenden bir hafta önce, bugün yayınlandı.

Borderlands 2’nin baş tasarımcısı John Hemmingway’in tanıtımını yaptığı esnada, oynanışı kolaylaştıran yetenek ağacından “kız arkadaş modu” olarak bahsetmesiyle dijital oyun dünyasında büyük bir tartışmanın startını veren Mechromancer DLC’sinin bir hafta önce yayınlanması kararlaştırıldı.

Bugün itibariyle oyunculara sunulan DLC ile oyuna Mechromancer karakter sınıflı Gaige adlı dişi karakter ekleniyor. Uçan bir robot yardımcıya sahip olan Gaige’nin yetenek ağacı da üç dala ayrılıyor. Daha oyuncu dostu, yardımcılarla donatılmış “Best Friends Forever”, orta seviye oyuncular için yeterli donanıma sahip olan “Little Big Trouble” ve hardcore oyuncuların katliamlar yaratmasını sağlayacak “Ordered Chaos” başlıklarına ayrılan yetenek ağacı sayesinde, en deneyimsiz oyunculardan en sert oyunculara kadar herkese uygun bir yetenek bulmak mümkün oluyor.

Tartışmalara neden olan “Best Friends Forever” yetenek ağacı da dahil olmak üzere tüm yetenek seçimlerini görebileceğiz bir sayfa Borderlands’in resmi sitesi üzerinden yayınlanmış durumda. Dilerseniz buraya tıklayarak ilgili sayfadan yeni karakter Gaige’nin neler yapabileceğine bir göz atabilirsiniz.

Borderlands 2’yi ön sipariş ile satın alan oyuncuların ücretsiz temin edebileceği Mechromancer DLC’sine, 9.99$’a tüm platformlarda sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!