Bol Skorlu Bir Seri: Galakticos vs Oyunfor.CREW

Son Güncelleme Tarihi:

Oyunfor.CREW üç puan alarak liderliğe oturmak niyetindeydi. Galakticos ise ilk galibiyetini almak istiyordu. Sonuç iki takımın da istediği gibi olmadı ve her iki ekip de günü birer puanla kapattı.

55 dakika. 59 skor. Caitlyn ölmedi. Sanırım ilk oyunu böyle özetleyebiliriz. Bol skorlu bir maç izlemek istiyorsanız kesinlikle izlemeniz gereken maç olarak bu maçı önerebilirim. Galakticos maç boyunca yapılan takım savaşlarında saldırı gücü taşıyıcısının nasıl korunması gerektiğini adeta ders niteliğinde gösterdi bize. Shen oynayan Rare, tank kelimesine ruh verdi adeta. Soz Purefect ise başka bir konuydu. Viktor ile çıkarttığı hasarın karşısında tank kasan Gragas bile duramazken kırılgan kahramanların durmasını bekleyemezdik. Bütün bu parçaları birleştiren ise mean’in bitiriciliği oldu. Maç boyunca ölmeyen mean, Caitlyn’in mesafe avantajını en iyi şekilde kullandı ve rakibine çok zor anlar yaşattı. CREW cephesi de gayet güzel oynadı. Mocha’nın Bard oyunu muazzamdı. Naehyun ise Taliyah ile rakibine korkulu anlar yaşattı. Her iki takımın da 100 bin altın barajını geçtiği oyunda maçın sonunu belirleyen  ise CREW oyuncularının yaptığı hatalar oldu. Gragas’ın hayatta kalamaması ve Madness’ın Varus ile rakibine yakalanması galibiyeti Galakticos takımına getirdi. Eğer bol bol skor görmek istiyorsanız ve zevk almak istiyorsanız kesinlikle bu maçı öneriyorum.

İkinci maç ilk maça göre oldukça kısa geçti. 25 dakika süren maçta CREW, rakibini sürekli eksik yakalayarak aldığı skorlarla öne geçti. Takım olarak çok iyi oynayan CREW ekibi kule altına girmekten de çekinmedi savaş çıkartmaktan da. Yapılan savaşlarda ise hasar açısından hiç sorun yaşamayan CREW, Naehyun’un ellerindeki Aurelion Sol’u güzel kullanarak hem koridor baskısı yarattı hem de takım savaşlarındaki sürekli hasarıyla rakiplerini öldürmekte zorlanmadı. Rakibinin bu güzel oyununa karşı bir çıkar yol bulamayan Galakticos ekibi ise maçtan düşmüş gibi bir izlenim bıraktı. Maçı fazla uzatmak istemeyen CREW aldığı Baron ile birlikte üç koridordan da inhibitörü hızlıca alarak devamında hiç geri adım atmadan oyunu bitirmeyi başardı.

 

MAKRO OYUN KAZANDI: P3P ESPORTS VS DARK PASSAGE.BKM EXPRESS

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!