Blood Dragon’dan 2 saatlik oynanış videosu!

Son Güncelleme Tarihi:

Dün gündüz saatleri, Ubisoft için adeta bir kabus gibi geçti. Firmanın büyük beklentiler içerisinde olduğu son fantastik çalışması Far Cry 3 Blood Dragon ile ilgili, çok sayıda haber ortaya çıkmıştı. Önce oyunun 20 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı. Büyük oyun portallarının da haberini yaptığı bu flaş gelişme ile birlikte Ubisoft hemen atağa geçti. Tüm video paylaşım sitelerindeki oynanış içeriğini gözler önüne seren çalışmayı sildiren Ubisoft, akşam saatlerine doğru hack’lenme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı.

Rus bilgisayar mühendisleri ve hacker’ları ile yapılan işbirliği sayesinde Uplay’de bulunan bir açık sayesinde, tüm oyunlar bedava indirilebilir oldu. Asıl önemli nokta ise Far Cry 3 Blood Dragon’ın da bu açıktan faydalanan kişilere indirilebilir bir hale gelmesi ile ilgili.

Ubisoft bu olaylardan sonra Uplay’i tamamen bloke eden bir güvenlik duvarı oluşturdu, ki bu sistem hala devrede. Yani orijinal yapım alanlar dahi Uplay’den bir müddet oyun indiremeyecek.

Dünkü açıktan faydalanan bir oyuncu, Far Cry 3 Blood Dragon’ı bilgisayarına indirip kurmuş. Bunun yanı sıra silinen videolar için de 2 saatlik bir oynanış içeriği ortaya çıkarmış. Ubisoft artık pes etmişe benziyor ki Twitch üzerinden izlenebilen bu içeriği silmiyor. İşte karşınızda iki saatlik Blood Dragon.


Watch live video from protoapex on TwitchTV

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!