BLAST Pro Series İçin İstanbul’a Gelecek Son Takım Belli Oldu!

Geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamayla yeniden kurulan Brezilya’nın yıldızlar takımı MIBR, 29 Eylül 2018 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek BLAST Pro Series’e katılacak son takım oldu. Türkiye’nin en büyük CS:GO etkinliği için sahnede olacak takımların arasına giren MIBR, dünya çapında bilinen Counter-Strike’ı İstanbul’a getirmeye destek olacak.

Son katılımcısının da MIBR olarak netleşmesinden sonra, etkinliğe katılacak takımların listesi netleşti.

Blast Pro Series’e Katılacak Takımlar

– Space Soldiers (Türkiye)
– Astralis (Danimarka)
– Virtus.Pro (Polonya-Rusya)
– Ninjas in Pyjamas (İsveç)
– Cloud9 (Amerika)
– MIBR (Brezilya)

Dünyanın en büyük CS:GO espor takımlarından altısını İstanbul’da bir araya getirecek olan BLAST Pro Series organizasyonu, 29 Eylül’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek. Milyonlarca kişinin takip ettiği turnuvanın son takımı Brezilyalı MIBR oldu. Brezilyalı MIBR ekibinin üyelerinden bazıları BLAST Pro Series’in 2017 senesinde Kophenag’daki dünya prömiyerini kazanan takımda yer aldı. Serinin ikincisi için de İstanbul’da iddialı olduklarını söyleyen ekibin üyeleri MIBR çatısı altında mücadele edecek.

2017 BLAST Pro Series Kopenhag’ın şampiyonu olan SK Gaming’in ekip üyelerinden Gabriel ‘’FalleN’’ Toledo, bu kez turnuvaya MIBR takımının oyun içi lideri olarak katılacak. Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Toledo; ‘’BLAST Pro Series 2018 yılında da harika olacağa benziyor. Ekibimizdeki Tarik’in Türk köklerinden dolayı Space Soldiers ile birlikte salonun favorisi olma şansımız var. Türkiye’de ilk kez bulunacağız ve umarım iyi bir şov sunarak İstanbul’dan en iyi hatıralarla ayrılırız. Bizim için elbette en iyi hatıra Türkiye’nin tutkulu taraftarlarının karşısındaki performansımız ve sonrasında BLAST kupasını eve götürmek olacak’’ dedi.

MIBR ekibinin Türk oyuncusu Tarık ‘’Tarik’’ Çelik , İstanbul’u ikinci evi olarak gördüğünü ve etkinlik günü coşkulu kalabalığın önünde oynamak için sabırsızlandığını açıkladı. Tarik; ‘’İstanbul’da BLAST Pro Series’e katılmayı dört gözle bekliyoruz. Turnuvanın içeriği harika. Türkler ve Brezilyalılar hem gururlu insanlar hem de taraftar olarak coşkulu bir taraftar profiline sahipler.  İki ülke geçmişte futbol rekabeti içine girmişti. Ancak bu turnuvada herkesin iyi bir sebep için bir araya gelebileceğini görebiliyoruz.’’ dedi., 29 Eylül 2018’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlenecek olan BLAST Pro Series İstanbul, Twitch’te dünya çapında yayınlanacak, en az 70 ülkede lineer TV’de canlı olarak gösterilecek. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda yapılacak turnuva, 28 Eylül’de grup maçları ve 29 Eylül’de final oyunuyla seyircilerin karşısındaki yerini alacak. Etkinlik ile ilgili program akışı aşağıda yer almaktadır.

BLAST Pro Series Etkinlik Planı

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

12:00 – Kapı Açılış
13:30 – BLAST Pro Series İstanbul Grup Maçları ile Şovun Başlaması
14:00 – Sahneden Canlı Yayınlarla Grup Maçları
18:30 – Şampiyona Finali Girişi
19:00 – Şampiyona Finali

Bilet satın almak için buraya tıklayınız.

GTX 1180’in Çıkış Tarihi Belli Oldu! 11 Serisi Ekran Kartları Çıkış Tarihleri!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!