Black Desert Online Yarın Steam’de Yerini Alıyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Günümüzde MMORPG denince akla ilk gelen oyunlardan birisi olan Black Desert Online, Steam’e geliyor.

Büyüleyici grafikleri ile akıcı MMORPG deneyimini bizlere sunan Black Desert Online17 Mayıs yani yarın Steam‘de yerini alacak. Black Desert Online‘ı daha önce kendi sitesi üzerinden satın almış oyunculara ne yazık ki Steam‘de oyunu etkinleştirmeleri için ayrı bir key verilmeyecek. Oyuna gelen güncellemeler aynı şekilde Steam’de de yer alacak.

Nedir bu Black Desert Online?

Koreli şirket Pearl Abyss tarafından geliştirilen, yine kendisine ait olan ve tarihin en gelişmiş grafik motoru olan Black Desert Engine’i kullanan Black Desert Online, gerçeğinden ayırt edilemeyen detaylı karakterler yaratma, oyun tarihinde hiç görülmemiş derinlikte ve detayda ticaret, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti.

Black Desert Online’ın en dikkat çekici özelliği, alışılmış MMORPG türünün aksine, oyuncuların karakter gelişimlerini keşif, deneyim ve bilgiye dayalı, yenilikçi bir yolla yapmalarını sağlaması.

Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar.

Oyuncuların koştukları mesafeler, taşıdıkları yük gibi aktiviteler hesaplanarak, karakterleri zamanla gelişiyor ve bu MMORPG türü için bir ilk kabul ediliyor.

GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı – Black Desert Online Standı

Pearl Abyss ekibi, geçtiğimiz sene GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı‘nda oyunu Türkçe olarak 40 adet bilgisayar ile oyuncuların beğenisine sunmuştu ve kısa süre içerisinde Türkiye’de ciddi bir kitleye ulaşmıştı.

Black Desert Online‘ın Steam sayfasına bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile’a Gelen Aksiyon Dolu Yeni Güncelleme

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!