BKM Express İle İndirimli GameX 2016 Biletini Nasıl Alırım?

Son Güncelleme Tarihi:

Sınırlı sayıdaki indirimli bilet fırsatını kaçırmayın!

GameX 2016’nın sponsorlarından BKM Express, fuar ziyaretçilerine %50 indirimli bilet imkanı sunuyor. Ama bitmedi! İndirimli bilet fırsatının yanı sıra, biletini BKM Express kullanarak satın alan tüm ziyaretçilerimiz, BKM Express tarafından düzenlenecek çekilişle, oyun bilgisayarı, oyun konsolları, oyuncu ekipmanları, e-Spor takımlarının imzalı formaları ve daha fazlasını kazanma şansına sahip olacak. Ödül havuzunun detaylarını ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Peki BKM Express kullanarak nasıl bilet alabilirim?

1- Biletino GameX 2016 Bilet Satış Sayfasını, GameX 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı Resmi İnternet Sayfası‘nı ya da  GameXNow Bilet Satış Sayfası‘nı ziyaret edin.

2- GameX 2016’yı ziyaret edeceğiniz günleri ve alacağınız bilet sayılarını seçin ve Seçili Biletleri Al butonuna tıklayın.

gamex-2016-bilet-al-resimli-anlatim-1

3- Belirtilen kutuya e-posta adresinizi yazın ve kutunun sağındaki sarı butona tıklayın.

gamex-2016-bilet-al-resimli-anlatim-2

4- Gelen sayfada bulunan İsim Soyisim, Cep Telefonu ve E-Posta Adresi kutularını doldurun ve Cevapları Gönder butonuna tıklayın.

gamex-2016-bilet-al-resimli-anlatim-3

5- Karşınıza çıkan sayfadaki Satış Sözleşmesini Onaylıyorum butonuna tıklayın.

gamex-2016-bilet-al-resimli-anlatim-4

6- Ödeme seçeneklerinden BKM Express (%50 İndirimli) seçeneğine tıklayın ve bilet tutarının yazdığı(** TRY Öde) butonuna tıklayın.

gamex-2016-bilet-al-resimli-anlatim-5

7- BKM Express sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Daha önce üyelik almadıysanız, sayfanın sağındaki Ücretsiz Hesap Açın formunu doldurun. (Bu üyeliğin Kredi Kartı sahibinin bilgileri ile doldurulması gerekmektedir.) ve Üye Ol butonuna tıklayın.

gamex-2016-bilet-al-resimli-anlatim-6

8- Sizin veya yakınınızın kartı bilgilerini girin,  sözleşme bilgilerini kabul ettiğinizi belirten onay kutularını işaretleyin ve Üye Ol butonuna tıklayın.

gamex-2016-bilet-al-resimli-anlatim-7

9- Artık GameX 2016 biletine sahipsiniz. Biletiniz e-posta adresinize otomatik olarak gönderilmiştir. Dilerseniz SMS sekmesine tıklayarak biletinizi akıllı telefonunuzun SMS bölümüne de gönderebilirsiniz.

gamex-2016-bilet-al-resimli-anlatim-8

Öneriler ve Sıkça Sorulan Soruların Yanıtları

• Dijital biletinizi cep telefonunuza ekran görüntüsü olarak kayıt ederek internete ihtiyaç duymadan turnikelerde biletinizi okutarak fuar alanına giriş yapabilirsiniz.
• Biletinizin çıktısını alarak cep telefonuna ihtiyaç duymadan elinizdeki bilet çıktısını turnikelerde biletinizi okutarak fuar alanına giriş yapabilirsiniz.
• Toplu şekilde bilet aldıysanız, biletler e-posta ve cep telefonunuza tek tek gönderilecektir. Bu biletleri kullanacak olan ziyaretçilerimize gönderebilirsiniz.
• Eğer biletinizi kaybederseniz Biletino Biletlerim sayfasını ziyaret ederek e-posta adresinizi girip tekrar bilet bilgilerinizi alabilirsiniz.
• Eğer akıllı cep telefonunuz ile biletinizi gösteremeyecek veya biletinizin çıktısını alamayacaksanız QR kodunun altındaki yazılı kodu not edin. GameX bilet gişelerinde kodunuzu söyleyerek bilet çıktısını alarak giriş yapabilirsiniz.
• Her bir biletin tek bir geçiş hakkı bulunmaktadır. Bir biletle birden fazla geçiş yapamazsınız. Bu nedenle fuar alanını terk ettiğinizde tekrar giriş yapamazsınız.

>> Biletino üzerinden bilet satın al

>> Gamex.com.tr üzerinden bilet satın al

>>GameXNow üzerinden bilet satın al

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!