Bir Esporcunun Hayatı! | Esports Life İnceleme

Selamlar GameXNow okurları, bugün sizlere Youtuber Life oyununun yapımcılarından Esports Life adlı oyun hakkında olan görüşlerimi sunacağım.

Öncelikle oyun bizlere bir Esporcunun hayatını canlandırma imkanı sunuyor. Oyunda tipik bir oyuncu olarak başlıyoruz. Youtubers Life’de olduğu gibi bu oyunda da karakter özelleştirme seçeneği mevcut. Oyunlar oynayarak kendimizi geliştirip bir Profesyonel Esporcu olma hayalimize adımlar atıyoruz. Bu süreç boyunca tıpkı gerçek bir Esporcu gibi problemlerle karşılaşıyoruz.

Oyun içerisinde yakından tanıdığımız takımlar da mevcut. Oyunda karşımıza Millenium, Fnatic, G2 Esports, Paris Esports, Heretics, Team Solo Mid ve Team iMPacT takımları çıkıyor ve ilerleyen günlerde yeni takımlar eklenecek gibi görünüyor. Yeteneklerimize göre takımımızı seçebiliyoruz ve takımımızı uluslararası turnuvalarda temsil edebiliyoruz. FPS veya MOBA oyuncusu olma hakkı bizlere sunulmuş, istediğimiz tür üzerinden kendimizi geliştirebiliyoruz.

Tıpkı çoğu profesyonel oyuncu gibi kariyerimiz evimizde başlıyor. Arkadaşlarımız ile turnuvalara katılıyoruz, sosyal hayatımıza devam ediyoruz, okula bile gidiyoruz. Oyunun konusu Espor olduğu halde gerçek hayattan pek uzaklaşmıyoruz, gerçek hayatta yaptığımız şeyleri oyunda da sürdürüyoruz. Buna sınavlardan kötü not aldığımız zaman ailemizden azar işitmek bile dahil!

Oyunun sistem gereksinimlerine gelecek olursak, oyunu oynamanız için çok güçlü bir sisteme ihtiyacınız yok, eski bilgisayarlarda da rahatlıkla çalışabilir. İşte oyunun sistem gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri:
– Windows XP işletim sistemi
– Intel i3 işlemci
– 2 GB RAM
– 1 GB video bellek
– DirectX 9.0
– 8 GB boş depolama alanı

Oyunun fiyatına gelecek olursak 32 TL gibi bir fiyat biçilmiş. İlerleyen günlerde indirime gireceğini düşünüyorum fakat indirimsiz hali bile gayet makul gibi göründü bana. Fiyatına göre gayet güzel, Youtubers Life’den parçalar taşıyan ve oynaması gayet zevkli bir oyun olmuş, bir Esporcunun hayatını gerçekten bize yaşatıyor.

Oyunun Steam sayfasına bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

PUBG Sonunda Erken Erişimden Çıktı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!