Bir Editörün Gözünden Turnuva! Gaz Gezenler Etkinliği

Son Güncelleme Tarihi:

9 Aralık tarihinde MediaMarkt / Forum İstanbul’da Tamgame tarafından düzenlenen Gaz Gezenler etkinliğinde gördüklerizi ve çektiğimiz fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedik, umarız beğenirsiniz.

Öncelikle kim bu Gaz Gezenler diye soracak olursanız hemen cevaplayayım. Gaz Gezenler ekibi 4 kişiden oluşuyor ve bu kişiler aslında yakından tanıdığınız kişiler. Cantuğ “UNLOST” Özsoy, Alperen “AlpTV” Dürük, Murat “xLaix” Yumurtacı ve Aykut “SchnkrTV” Batay tarafından oluşturulan Gaz Gezenler ekibi o gün bütün gün takipçileri ile birlikteydiler. Bu etkinlik büyük ödüller, röportajlar, fotoğraf çekimleri ve imza etkinliği gibi bir çok içerik barındırıyordu. Maçlar arasındaki çekilişlerde PLAYERUNKNOWN set parçaları ve birbirinden güzel PUBG skinleri hediye edilmesi de ayrı bir etkileyiciydi.

Gelen ziyaretçiler arasından 20 kişi Gaz Gezenler takımındaki ünlü yayıncılarla yan yana duo oynama fırsatı yakaladı. Bu dört takım içinden, oyunda en yüksek sıralamaya sahip duo takım oyuncuları birer 700TL değerinde Logitech G900 Chaos Spectrum fare kazandılar. Maçlar hem MediaMarkt’ta hem resmi Playerunknown’s Battlegrounds Türkiye Twitch kanalında canlı bir şekilde yayınlandı.

Maçın programı şu şekildeydi:

Maç 1: 13.00 (Duo / TPP / Güneşli)
Çekiliş 1: 109$ değerinde Grey Shirt

Maç 2: 14.00 (Duo / TPP / Sisli)
Çekiliş 2: 118$ değerinde Jeans (Tan)

Maç 3: 16.00 (Duo / TPP / Yağmurlu)
Çekiliş 3: 315$ değerinde Red Hi-Top Sneakers

Maç 4: 17.00 (Duo / FPP / Güneşli)
Çekiliş 4: 592$ değerinde PLAYERUNKNOWN’S Trenchcoat

Maç 5: 18.00 (Duo / FPP / Sisli)
Çekiliş 5: 1024$ değerinde PLAYERUNKNOWN’S Bandana

Etkinliğe katılmak tamamen ücretsizdi. Sevilen yayıncıların takipçileri onlarla fotoğraf çekilme ve onlarla birlikte oyun oynama fırsatına sahip oldular. Bana soracak olursanız gayet güzel bir etkinlikti. Kesinlikle bu tarz etkinliklerin sayısı arttırılmalı. Bir sonraki etkinliklerde görüşmek üzere, kendinize iyi bakın!

Enes Batur Altın Kelebek Ödülünü Kazandı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!