Bioware yanlışlıkla engellediği Star Wars oyuncularından özür diledi!

Son Güncelleme Tarihi:

Bioware’in resmi forum sayfasından yapılan açıklamaya göre sayıları 150’yi bulan yanlışlıkla engellenmiş Star Wars: The Old Republic oyuncularından özür diledi. Dün oyuncuların mail adreslerine gelen kural ihlalinden dolayı bir haftalık ceza aldıklarını belirten mesaj oyuncuları şok etmişti.

Bioware topluluk yöneticisi Eric Musco’nun özür mesajı ise şöyle:

“ Olanlar, sizlerin bildirdikleriniz, küçük bir oyuncu topluluğunun yanlışlıkla yakalanıp engellenmesidir. Daha fazla bilgi vermek gerekirse, 150’den daha az oyuncunun dün olanlardan dolayı hesabı engellendi. Eğer kurbanlardan biriyseniz, kuralları kötüye kullanmamış ve yanlışlıkla engellenmişsinizdir. Size olanlardan dolayı ne kadar üzgün olduğumuzu anlatamayız. Gelecekte böyle bir durumun olmaması için gayretle çalışıyoruz. Eğer siz de yanlışlıkla engellendiğinizi düşünüyorsanız ve bizim tarafımızdan mail almadıysanız lütfen [email protected] adresine durumunuzu bildiriniz. Bu rahatsızlıktan dolayı tekrar özür diliyoruz.”

Tahminlere göre bu hata oyuna eklenen bir nesneyi kopyalayıp bu nesneleri başka karakterlerle paylaşma özelliği yüzünden oluştu.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!