Beyond: Two Souls’a yeni video geldi – Tribeca

Son Güncelleme Tarihi:

Quantic Dream’in son çıkacak oyunu Beyond: Two Souls ile ilgili yeni bir video yayınlandı. Tribeca isimli bu tanıtım filminde gerçekten heyecan verici sahnelere tanıklık edeceksiniz.

Kahramanımız Jodie, psijik güçlere sahip ve CIA tarafından eğitim-araştırma programına alınan bir denek. Daha sonraları kendisine, teşkilata katılıp bir dizi görevlere çıkması için yetki veriliyor. Birçoğunda başarılı olan Jodie, CIA içerisinde kendi departmanında çalışan birisiyle aşk yaşamaya başlıyor. Birden bire hayatı alt üst olan ve sevgilisiyle birlikte kendi hayatı da tehlikeye giren kahramanımız, özel güçlerinden faydalanarak olayları çözmeye çalışıyor.

Şimdi izleyeceğiniz tanıtım filmi, Tribeca Film Festivali ödülünü almış. Daha önce de söylemiştik, Quantic Dream, oyun değil, interaktif filmler üreten bir şirket. Gerçekten bir sanat eseri tadında yaptığı tüm oyunlar, bugüne kadar satış rekorları krımış vaziyette.

Merakla beklediğimiz Beyond: Two Souls, 10 Ağustos tarihinde sadece PlayStation 3 platformunda raflardaki yerini alacak. Şu anda oyun için ön sipariş verirseniz, artı olarak DLC sinematiklerine de erişmiş olacaksınız.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!