BenQ’dan Oyun ve Film için Göz Yormayan HDR Monitör

Son Güncelleme Tarihi:

Dijital hayat tarzına yönelik ürünleriyle uluslararası alanda tanınan BenQ, dünya sınıfı eğlence özelliklerini yenilikçi göz koruma çözümleriyle birleştiren yeni monitörünü tanıttı.

Benzersiz bir izleme deneyimi sunmak için gelişmiş VA paneliyle rakipsiz parlaklık, çözünürlük ile net bir ses sağlayan yeni EL2870U, en yeni teknolojileriyle oyun ve video izleme için büyüleyici deneyimler sağlıyor.

Konuyla ilgili BenQ Orta Doğu ve Türkiye Yönetici Direktörü Manish Bakshi “Bu ürün dijital eğlence meraklılarına en fazla aracı ve heyecanı sunmak için özel olarak tasarlandı. Sıkı bir oyuncu, sinema aşığı ya da ses-görüntü meraklısı olun, bu monitör, gözlerinizi korurken, HDR ile desteklenen bir görsel canlılıkla rakipsiz bir görüş deneyimi sunacak.dedi.

Muhteşem Görsel Sunum

EL2870U, içeriğin formatına uygun bir şekilde otomatik olarak düzenlenen, parlaklığı, renk sıcaklığını ve kontrastı geliştirmek için tasarlanmış, gerçekçi 4K UHD teknolojisini sunuyor. HDR video mühendisliği ile BenQ EL2870U, doğal renklerin gerçek bir sunumu olan gerçek siyah tonlarını ve parlak beyazları sağlayan tam dinamik menzile sahip. Akıllı şekilde tasarlanmış Brightness Intelligence Plus teknolojisi, ortamın ışık seviyesini ve renk sıcaklığını algılayarak, görüntü üzerinde parlaklık ve renk sıcaklığı ayarlamalarını otomatik olarak yapar ve kullanıcılara rahat bir görüş sunar. Bu sayede ekrandaki içerik, yeterli netlik ve doygunlukta sunularak, aşırıya kaçmadan sağlanır. Bununla birlikte AMD FreeSync desteği ve 1ms’lik gecikme süresiyle de özellikle konsol oyuncuları için de idealdir.

BenQ video keyfi ve eye care monitörleri hakkında daha fazla bilgi için: benq.com.tr/product/monitor/video_enjoyment/

BenQ Corporation Hakkında

“Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life” (Hayata Keyif ve Kalite Getirmek) kurumsal vizyonuyla kurulan BenQ Corporation, tüketicilerin hayatlarının her yönünü iyileştirmek ve zenginleştirmeyi hedefleyen, dünya lideri insan teknolojisi ve çözümleri sağlayıcısıdır. Bu vizyonu gerçekleştirmek için firmamız, insanlar için en önemli olanlara odaklanmaktadır – hayat tarzı, iş, sağlık ve eğitim – tüm bunlardaki beklentisi de insanların daha iyi yaşamaları, verimliliği artırmaları, daha sağlıklı hissetmeleri ve öğrenmeyi iyileştirmeleridir. Bu amaçlar, dijital projektörler, monitörler, interaktif büyük formatlı ekranlar, ses ürünleri, bulut tüketici ürünleri mobil iletişim ve hayat tarzı aydınlatma gibi insanların ihtiyaçlarıyla şekillenen ürünler ve tümleşik teknolojilerin büyüleyici bir portföyünü barındırır. Çünkü önemli olan bunlardır.

BenQ Group Hakkında

BenQ Group, 100,000’den fazla çalışanın birleşmiş iş gücüne sahip, 30’dan fazla ülkede çeşitli endüstrilerde çalışan 20’ye yakın bağımsız şirketten oluşan, 22 milyar dolar’ın üzerinde bir “güç merkezi”dir. Group’un her üyesi, kendi alanında tanınmış bir liderdir, böylece BenQ Group’un büyük kaynaklarına, geniş Ar-Ge’sine ve farklı stratejik güçlerine katkı sağlar. Her şirketin kendi alanında güçlenmesine katkı sağlayarak, yatay pazarlarda gerçek bir ölçek yaratan BenQ Group, şu sektörlerde dünya sınıfı çözümleriyle rakipsiz bir yeteneğe sahiptir: TFT-LCD, yeşil enerji, kaliteli kimyasal ve gelişmiş materyaller, aydınlatma, IC tasarımı, hassas parçalar, sistem entegrasyonu, markalı işletmeler ve hizmetler. Group, uzun ömürlü “Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life” vizyonunun paylaşan karlı ve sürdürülebilir işletmelerle çalışmaktadır.

Serious Sam 4: Planet Badass Duyuruldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!