Bedava 250,000$ GTA Online Parası İster Misiniz ?

Son gelen yeniliklerden sonra GTA Online’da paranız bittiyse şuan rahatlamanın tam vakti. Rockstar, 250,000$ GTA Online parasını oyunculara ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. Yapmanız gereken tek şey 19 Şubat ve 26 Şubat tarihleri arasında oyuna bir kez giriş yapmak. Bu sayede paranız güvenli bir şekilde hesabınıza gelecek. Rockstar, oyuncu yoğunluğu yüzünden paranın 27 Şubat – 6 Mart tarihleri arasında hesaplarda görüleceğini söylüyor. Bu süre boyunca aynı zamanda bütün GTA Online para paketlerinde %10’luk bir indirim de mevcut olacak.

Rockstar, oyuncuların diğer korsan satıcılara karşı dikkatli olmasını da dile getirdi. Son dönemde artan satışlar beraberinde birçok oyuncu yasaklanmasını da beraberinde getiriyor. Hal böyle olunca mağdur olan taraf sadece oyuncular oluyor. Rockstar, para sıkıntısı çeken kullanıcılara yatırım yapmaları konusunda tavsiye veriyor. Özellikle GTA 5’in satış rakamlarının her gün artması, online oyuncu sayısının artması demek. Bu durumda ise istatistiklerin gösterdiği kadarı ile birçok oyuncu para sıkıntısı çekiyor. Bunun sebebi ise para kazanabileceği yatırımlar yerine daha çok lüks eşyalara yönelmeleri.

Qao4LAvtHMJezRom7o9Hpj-650-80

GTA 5 ortalama 80,000 online oyuncu sayısı ile Steam’in en çok oynanan oyunlar listesinde ilk 5’de bulunan yerini koruyor. Çıkışının üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen hala mükemmel bir oyun ve devamlı bir şekilde güncelleme alarak tazeliğini, oynanabilirliğini koruyor.

Peki siz GameXNow okurları GTA Online’daki 250,000$’ını nasıl harcayacaksınız ? Yorumlarda belirtebilirsiniz. Bakalım kim parasını nerelerde harcayacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!