Bayramda Misafir Çocuğuna Açabileceğiniz Oyunlar

Bugün Ramazan bayramının ikinci günü. Öncelikle GamexNow ekibi olarak hepinizin bayramını kutlar, sevdiklerinizle güzel vakitler geçirmenizi dileriz. Bayramlarda gerçekleşen ziyaretler oldukça hoştur. Ancak oyuncular için bu ziyaretlerin hep bir olumsuz yönü vardır. “Abisi biraz da bu oynasın.” sözü eşliğinde bilgisayarınıza el koyan misafir çocuğu. Genelde o kadar sorun edilecek bir şey olmasa da, hepimiz biliyoruz ki ranked maçının ortasında veya bir oyunun en zor anında gelirlerse istemeye istemeye veriliyor o bilgisayar. Biz de bu dramı yaşayan oyuncular için bir oyun listesi yaptık. O sırada sizi de biraz eğlendirebilecek bir liste.

1. PES & FIFA

Eğer iki adet kontrol cihazınız varsa PES ya da FIFA açıp birlikte güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Bir yandan ona hangi tuşlara basması gerektiğini gösterip oyunu öğretmeyi unutmayın. Başlarda insaflı olabilirsiniz. Ancak zaten oyunu biliyorsa buna pek ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum.

2. Grand Theft Auto V

GTA V

Fare imlecini bu oyunun üstüne getirir getirmez yanınızdaki çocuk zaten sevinmeye başlayacaktır. İsterseniz oyunu ona bırakıp başka bir şeyle ilgilenebilirsiniz. Eğer bu durumdan o kadar memnun değilseniz eski taktiklerden birini kullanın. Fareyi siz alın klavyeyi ise o kullansın. Sizin fareyi çevirdiğiniz yöne gideceği için kontrol elinizde olacak. Tabii çocuk sayısı birden fazla ise bunu yapmanız biraz zor.

3. Mortal Kombat X

İkinci oyuncuyu aktif edin ve birlikte oynayın. Başka bir deyişle zaten çocuk oyunu o kadar iyi bilmeyeceği için onu bir güzel pataklayın. Bunu ne kadar devam ettireceğiniz sizin vicdanınıza bağlı. Kötü oynayıp onu sevindirebilirsiniz de. Çocuğun zihinsel sağlığı için fatality yapmamanızda fayda var.

4. Dark Souls

Aslında bu ona açmanız gereken en son oyun bile değil. Ama bu duruma sinirliyseniz ve bir şeylerden bunu çıkartmak istiyorsanız gizli silahınız Dark Souls olsun. Hangi oyunu olduğu farketmez sonuçta hepsi zor. Oyunu açıp tüm kontrolü ona verdikten sonra arkanıza yaslanıp sadece olanlarını izleyin.

5. Minecraft

Ona en rahat oynayabileceği şeyi açabilirsiniz. Minecraft oynamak onu oldukça mutlu edecektir. O anlığına oyun oynayamamanızı dert etmenize o kadar gerek yok. Sonuçta misafirler her zaman gelmiyor. Geldiklerinde de bu sefer kendiniz yerine bırakın çocukları oyun oynasın. İstemelerini beklemeyin çünkü çoğu söylemeye çekiniyor. Hem bir çocuğu mutlu etmek oyun oynamaktan daha çok eğlendirecektir emin olun.

Bayram Harçlığımız ile Satın Alabileceğimiz 7 PS4 Oyunu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!