Battlefield V İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Son Güncelleme Tarihi:

Battlefield V’in çıkışına sayılı günler kala oyunu ve oyundaki oynanış modlarının anlatıldığı bir video Battlefield’ın resmi Youtube kanalından yayınlandı.

Battlefield V bizleri Gamescom öncesi 2 fragman ile karşılamış, Gamescom’dan sonra da oynanış videoları ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise, şu ana kadar gördüğümüz her şeyin toplandığı bir video ile karşımızda.

EA ve DICE’ın beraber geliştirdiği Frostbite oyun motoruna sahip Battlefield V bu videoda bizlere 3 farklı oynanış modunu anlatıyor. Bu modlar Single Player, Multiplayer ve Battle Royale. Videonun ilk dakikalarında oyunun 2. Dünya Savaşında geçtiğini öğreniyor ve devamında Multiplayer modu içerisindeki 8 farklı oynanış modunu görüyoruz.

Videonun ilerleyen dakikalarında ise oyundaki bir diğer oynanış modu olan Battle Royale’i bizlere şu şekilde anlatıyorlar: ”Ateş Fırtınası’na hoş geldiniz. Battlefield için Battle Royal’i yeniden uyarladık. ” diyerek Battle Royale içerisinde tankların da olacağını ve evlerin yıkılabileceğini belirttiler.

Oyundaki bir diğer mod ise Single Player yani hikaye modu. Hikaye modu 6 bölümden oluşacak ve Norveç’te geçecek. Kuzey ışıklarının altında oynayacağımız hikaye modunda 2. Dünya Savaşı’nın içerisindeki hikayelere tanık olacak ve çeşitli silahları Multiplayer moda göre daha kolay elde edebilecek ve deneyebileceğiz.

PC, Xbox One ve PlayStation 4’e çıkacak oyunu 20 Kasım’da oynayabileceğiz. Dilerseniz ön sipariş vererek oyuna daha erken erişebilirsiniz.

Yılın Oyunu Olmaya Aday 5 Oyun

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Serhat Yalçın

Oyun, teknoloji ve popüler bilim meraklısı...