BATMAN GameX’te!

Dünyanın en büyük oyun firması Tencent Games ile anlaşma sağlayan İninal, Arena of Valor oyununa özel tasarladığı birbirinden güzel ödeme kartlarıyla 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan GameX Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda yerini alacak.

Birbirinden özel karakter tasarımlarına sahip olacak İninal kartlar, oyunda yer alan Batman karakterine de can veriyor. GameX’e özel olarak hazırlanan muhteşem bir Batman cosplayi ile birlikte sunulacak olan Batman’e özgü tasarıma sahip ininal kartlar ilk defa bir etkinlikte oyun severler ile buluşacak.

Türkiye’de mobil oyun oynayan 30 milyon kişi var

Dünya genelinde Honor of Kings adıyla bilinen ancak Ağustos 2017’den itibaren Arena of Valor olarak Avrupa lansmanı yapılan oyun, iOS ve Android platformlarında Mobil Moba oyunu olarak tercih ediliyor. İninal’ın CEO’su Ömer Suner “Hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de  bir ilk olduk ve milyonlarca kişiye hizmet sunar konuma geldik. Türkiye’de mobil oyun oynayan 30 milyon kişi olduğunu biliyoruz. Arena of Valor hem Türkiye’yi hem de tüm dünyayı kasıp kavuran bir oyun. Yüzde 400 büyümelerin söz konusu olduğu global oyun sektöründe Tencent Games gibi lider konumda olan bir marka ile birlikte çalışmaktan ve oyun tutkunlarını özel faydalar sağlayan bir kart programı ile buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.” diyor.

Birbirinden özel etkinlik ve turnuvaların yer alacağı İninal standına uğrayıp iyi bir oyuncu olduğunuzu göstererek Batman tasarımlı İninal kartlara sahip olabilir ve Batman ile fotoğraf çektirebilirsiniz.

İninal kart hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Birbirinden eğlenceli aktivitelerin, oyun ve eğlence dünyasının lider firmalarının yer aldığı GameX 2017’ye katılmak isteyenler, günlük 10 TL’ye veya kombine olarak 4 gün için 30 TL’ye satışa sunulan biletlerini  www.gamex.com.tr, www.biletino.com ve fuarın açık olduğu günler kapı gişesinden temin edebilecekler. İş Bankası Maximum Kart ile alınacak online ziyaretçi biletleri %50 indirimli olacak.

GameX 2017 Online Bilet Satışlarında İş Bankası Maximum Kart’a %50 İndirim!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!