Attack on Titan Yeni Sezon İnceleme

Son Güncelleme Tarihi:

 

Hepimizin yıllardır beklediği efsane seri Shingeki no Kyojin’in (Attack on Titan) yeni sezonu sonunda çıktı. Tam “kesin çıkmaz artık” dediğimizde (1 Nisan günü şaka gibi) bize sürpriz yaparak ilk bölümü yayınladı. Tabi ki bu güzel olayın üstüne kötü haber gecikmedi ve sadece 12 bölüm yayınlanacağı duyuruldu.

 

 

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) Yeni Sezon

Şimdiye kadar 2 bölümü yayınlandı. Olaylar oldukça hızlı gelişti ve mangaya bağlı kalındı. Genel olarak ilk sezonunu aratmadı. Ama gel gelelim tartışmalı konulara. Tabi ki Attack on Titan’ın bu sezonki titanlarının çizimlerinden bahsediyorum. Gerek tasarımları olsun gerekse hareketleri fazlasıyla tartışma yarattı. Break dance yapan titan, stalker titan…

 

 

Açılış şarkısı da tam Shingeki no Kyojin tadında olmuş. İlk sezon açılış şarkılarına benzer tarzda olmuş. Ama benim kişisel düşüncem açılış şarkısı daha hareketli ve biraz daha ilgi çekici olabilirdi.

 

 

 

İyisiyle kötüsüyle 12 Attack on Titan bölümü bizi bekliyor. İlk 2 bölüm oldukça heyecanlı geçti. Bakalım ileri ki bölümler nasıl olacak.

 

 

DAİSUKE ONO “YES, MY LORD!”

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Beste Dülger

Anime izlemeyi seven bir yazar.