Asus Wolfteam Ligi Şampiyonu Fox TV’de Belli Olacak!

Son Güncelleme Tarihi:

Asus Wolfteam Ligi Şampiyonu Hangi Takım Olacak?

Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam için düzenlenen ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezonun Finali, ligin en büyük iki takımı arasındaki büyük kapışmaya sahne olacak. 1907 Fenerbahçe ile HWA Gaming takımları 17 Ağustos Cuma günü sezon şampiyonu olmak için mücadele edecek. Büyük maç, “FOX Gaming” Youtube kanalından
canlı yayınlanacak. Netmarble Türkiye tarafından Wolfteam oyunu için ASUS sponsorluğunda düzenlenen ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali, 1907 Fenerbahçe ve HWA Gaming takımlarının büyük mücadelesine sahne olacak. Ligi zirvede tamamlayan iki takım 17 Ağustos Cuma günü saat 13.00’da karşı karşıya gelecek.
MAVİ SEZON’DA ŞAMPİYON KİM OLACAK? 1907 Fenerbahçe, Mavi Sezonu 34 puanla lider olarak kapatırken, HWA Gaming ise 21 puanla ligi 3.sırada tamamladı.

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon’u Türkiye’nin en güçlü Wolfteam Espor takımlarının kıyasıya mücadelesine sahne oldu. 1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor, HWA Gaming, Galakticos, Team Turquality, Youth Crew, Dark Passage ve Ice Esports takımları ligde büyük kupayı kaldırmak için yeteneklerini sergiledi.

SEZON FİNALİ HEYECANI!

Wolfteam turnuvalarında takımların çok çekişmeli maçlara imza attıklarını belirten Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, “ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Finali’nde iki büyük takım heyecan rüzgarı estirecek. Son şampiyon HWA Gaming yine finalde. Bu sefer rakibi daha da zorlu, Wolfteam tarihinin en efsane maçlarından birine hazır olun. Global markaların espora yatırım yapmaya başlaması ile birlikte espor artık bir cazibe merkezi haline gelmeye başladı. Dünya medya devi FOX ile Netmarble’ın bir araya gelmesi, gelecek için umut verici. Bu gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile birlikte esporu ülkemizde bir adım daha ileriye taşıdığımıza inanıyorum.” dedi.

FOX Networks Group Dijital Medyadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Evren Ünal ise, FOX Gaming Youtube kanalının lansmanını bu kadar heyecanlı bir final maçıyla yapacakları için çok mutlu olduklarını belirttikten sonra, final maçına ev sahipliği yapacakları 1907 Fenerbahçe ve HWA Gaming takımlarına başarılar ve değerli konuklarına keyifli izlemeler dilediklerini sözlerine ekledi.

BÜYÜK KAPIŞMA FOX GAMING YOUTUBE HESABINDA CANLI YAYINLANACAK!

ASUS Wolfteam Türkiye Ligi’nin final maçı, FOX’un oyun kanalı “FOX Gaming” üzerinden, www.youtube.com/foxgamingturkiye adresinden canlı olarak izlenebilecek.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!