ASUS Republic of Gamers, 5-8 Eylül tarihlerinde GameX Fuarı'nda!

Son Güncelleme Tarihi:

Yıllardır PC oyunculuğu üzerine muhteşem teknolojiler geliştiren ASUS, 5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda yer alacak! Bireysel oyun turnuvalarının yanı sıra e-spor olimpiyatları World Cyber Games’i de barındıracak olan ASUS GGT, League of Legends, StarCraft II ve FIFA turnuvalarına ev sahipliği yapacak.

Oyuna kendini adamış kişilere özel güçlü donanımlar üreten ASUS ROG (Republic of Gamers), QuakeCon, BlizzCon ve Dreamhack gibi dünyanın en önemli etkinliklerine sponsor olarak oyun dünyasının gelişmesine katkıda bulunmuş ve biz oyuncuların, oyunlardan daha iyi bir deneyim kazanmasını sağlamıştır.

Vizyon olarak her zaman en güçlü teknolojilerin geliştirilmesi gerektiğini benimseyen ASUS ROG’ın amacı ise yenilikçi ve gelişmiş PC donanımlarını bizlerle buluşturmak.  5 yıllık bir geçmişe sahip olan ROG, dünya çapında 1.200’den fazla ödül alarak kendini kanıtlamayı başarmıştır.

asus rog ödüller

Hem ASUS ROG tarafından geliştirilen son teknoloji donanımları görmek, hem de 360 metrekarelik bir alanda ASUS ROG bilgisayarları ile oyun oynamak istiyorsanız, 5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nı sakın kaçırmayın!

Online davetiyenizi buradan alabilir, ödüllerin seçilmesi için de buradan oyunuzu kullanabilirsiniz!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!