Assassin’s Creed’in yeni hizmeti: The Watch

Son Güncelleme Tarihi:

Ubisoft’un Assassin’s Creed serisi, ilk çıktığı günden bu yana piyasaya farklı bir soluk getirmeyi başarmıştı. Her yeni çıkan yapım, bu kaliteyi bir üst sıraya taşıdı ve Assassin’s Creed ismi bir fenomen haline geldi.

Son oyun AC III ile Connor’ın hayatını ve Amerika’nın kuruluşuna tanıklık ettik. İngilizlerin Yeni Dünya Düzeni oyunları, yerlilerin topraklarından sürülmesi ve tarihin acımasız gerçekleriyle karşılaşmıştık. Doğruyu söylemek gerekirse, tarihi neredeyse Assassin’s Creed serisi ile öğrendik.

Hakkında çekilen onca hayran videosu, müzik derlemeleri ve alternatif hikaye çalışmaları ile fenomen haline gelen seri, Ubisoft’un yeni bir servisi ile tamamen farklı bir dünyaya kapılarını açıyor: The Watch!

The Watch, içinde Assassin’s Creed içeriklerinin olduğu bir sosyal ağ platformu diyebiliriz. Global görevlerin, mini oyunların ve sosyal ağ platformunun bulunduğu bu hizmet, tüm Assassin’leri bir arada toplayacak. Biriken puanlarınız ile gelecek Assassin’s Creed yapımlarında yeni içerikler açabilecek ve oynanışın gidişatına müdahalede bulunabileceksiniz.

Şimdi izleyeceğiniz The Watch hizmetinin videosunda sizler için bir sürprizimiz var. Dikkatli izlerseniz, GameX’in logosunu sahne değişikliklerinde görebileceksiniz. Yoksa Ubisoft Assassin’s Creed ile GameX’e mi gelecek?! Şimdi sizi The Watch’ın tanıtım videosu ile başbaşa bırakıyoruz, iyi seyirler.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!