Asphalt 9: Legends İlk Güncellemesi Yayınlandı!

Asphalt 9: Legends ilk güncellemesi yayınlandı ve bu güncellemeyle oyuna topluluk tarafından en çok istenen özellikler eklendi!

Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, dünyanın en çok indirilen mobil yarış serisinin son oyunu Asphalt 9: Legends ilk güncellemesinin App Store, Google Play ve Microsoft Store’da yayınlandığını duyurdu. Oyuncuların en popüler istekleri göz önüne alınarak hazırlanan güncelleme ile kulüp yarışı modu ve birçok yeni muhteşem içerik oyuna eklendi.

KULÜP YARIŞI MODU: Oyun topluluğu tarafından en çok beklenen özellik sonunda Asphalt 9: Legends’ta. Oyuncular artık kendi özel yarışlarını oluşturabilecek ve bu yarışlarda eğlence ve prestij için birbirlerine meydan okuyabilecekler.

İKİ YENİ ARAÇ: Lotus Elise Sprint 220 ve Ferrari J50 şimdi yollarda! Oyuncular Lotus Elise’in kilidini açtıkları anda 20 eşsiz meydan okumanın bulunduğu yeni kariyer sezonuna erişecekler.

DAHA FAZLA ÖDÜL: Efsane Ligi’nin basamaklarını tırmanmak çok oyunculu modda arttırılan ödüllerle artık daha kolay.

GÜNLÜK GÖREVLER: Her gün tamamlanabilir basit görevler karşılığında daha fazla ödül sağlayan günlük görevler, yeni güncellemeyle daha hızlı gelişme fırsatı sunuyor.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR KONTROLLER: Oyuncular, düzenlenebilir dokunarak yönlendirme seçenekleriyle artık daha fazla kontrole sahip.

Ayrıca Gameloft, Asphalt 9: Legends’ın en aktif ve en popüler kulüplerine teşekkür etmek için her bir kulübü eşsiz ve özel kulüp logoları ile ödüllendirdi!

Asphalt 9: Legends’ı App Store, Google Play, ya da Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

Shadow Warrior 2’yi Ücretsiz Alma Fırsatını Kaçırmayın!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.