ARMA Computer, GameX Dijital Oyun Fuarı'nda!

Son Güncelleme Tarihi:

Teknolojinin önde gelen firmalarından olan ARMA Computer, 5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda sizlerle buluşacak!

1998 yılında Sayısal Bilgisayar LTD. ŞTİ.’nin tescilli markası olarak kurulan ARMA Computer, kurulduğu ilk günden beri geliştirmekte olduğu teknolojiler ile biz oyuncular ve iş dünyası için önemli çözümler üretmiştir. ARMA Computer’ın ana amacı, ürettiği yüksek performanlı PC’lerin aşırı sessiz ve inanılmaz kararlı çalışmasıdır. Bu nedenle genellikle film ya da reklam yapımlarında çok tercih edilmektedirler. Son zamanlarda incelemesini de yapmış olduğumuz ARMA Venes Game PC gibi yeni bilgisayarlar ile de oyun dünyasını desteklemeye başlamışlardır. Yüksek performanslı iş istasyonları ve sunucular üreten Arma Computer, bilgisayar sektöründe Türkiye’de bir çok ilke imza atmıştır.

2005 yılında ürettikleri ilk 16 çekirdekli sunucu PC ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ARMA Computer, başarısına 2005 yılında ürettikleri ilk 64 bit 2 GB Ram’li notebook ve 2006 yılında ürettikleri ilk 4 çekirdekli Mini PC ile devam etmiştir. Bunların dışında, 2006 yılında üretilen ilk 7″ Windows Tablet ve 2008 yılında üretilen ilk %100 yerli üretim kasa da ARMA Computer’ın eserleri arasındadır.

Siz de ARMA Computer’ın geliştirdiği son teknolojilerden haberdar olmak istiyorsanız 5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nı sakın kaçırmayın!

Online davetiyenizi buradan alabilir, ödüllerin seçilmesi için de buradan oyunuzu kullanabilirsiniz!

arma venes game pc

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!