Ark: Survival Evolved Hata Başına 200$ Ödül Veriyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Geçtiğimiz ay erken erişime açılmasından itibaren, Steam’in en çok satanlar listesinin tepesinde yer alan Ark: Survival Evolved’un yapımcısı Wild Card ilginç bir kampanya başlattı.

Geçtiğimiz hafta Wild Card, oyun içindeki “hack”leri ve oyunculara ekstra avantaj sağlayabilecek ve kötüye kullanılması mümkün açıkları rapor eden oyunculara Steam forumu üzerinden yaptığı açıklama ile 100$’lık bir ödül teklif etmişti. Işınlanma, ölümsüzlük, karakterlerin uçmasını ya da düşüş hasarı almasına engel olan açıklar veya objelerin klonlanmasını sağlayan problemler, ödül teklif edilen olası problemlerden bazıları. Ancak Aimbot’lar ve speedhack’ler, sunucu tarafında durdurulamayacakları ve direkt olarak oyuncuların kendileriyle ilgili olduğu için, bunların içine dahil edilmemiş.

ark: survival evolved

Ödülün PayPal üzerinden oyunculara ulaştırılacağını belirten Wild Card, ilk ödül parasını da dün ZeroDay isimli oyuncuya ödedi. ZeroDay’in rapor ettiği hata, şirket içinde kontrol edildikten sonra, sunucuların çökmesine sebep olabilecek bir hata olarak kabul edilerek ödeme derhal gerçekleştirilmiş.

Yapımcı Wild Card, bu hafta ilgiyi daha da arttırmak adına,  ödülü 200$ seviyesine çıkarttı.Sizler de Ark: Survival Evolved içinde bulduğunuz hataları ilgili Steam forumunda yeni bir başlık altında ya da direkt olarak [email protected] adresine mail atarak bildirebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!