Arctic Combat incelemesi

Son Güncelleme Tarihi:

Oyuna girdiğinizde öncelikle yoğunluklarına göre sunucuların sıralanmış olduğunu göreceksiniz. Ben genellikle yanlarında “fine” yazan sunucuları tercih ettim, bu sayede oyuna girişlerde oyuncu bekleme veya yer açılması derdinden kurtuldum. Daha sonra karşımıza klan, iletiler, ayarlar ve mağazanın bulunduğu arayüz geliyor. Burada öncelikli olarak yapacağınız iş, birincil ve ikincil silahı seçmek olmalı. Bunun yanı sıra oyun otomatik olarak grafik ayarlarını en düşük olarak başlatıyor. Grafik ayarlarını yükseltmek için Option > Graphics > Advanced options yolunu izlemelisiniz. Kendinize uygun olan ayarları seçtikten sonra oyuna giriş yapmanızı öneririm, çünkü oyun son sistemde çalıştırıldığında kasmaya neden olabiliyor.


Modlar ve haritalar ise yeteri düzeyde diyebiliriz. Team Deathmatch, Deatmatch, Search and Destroy gibi bilindik modların haricinde bomba kurup korumak ve sadece bıçakla oynanan zevkli modlar da yapılmış. Haritalar ise diğer oyunlardan farklı olan bir başka özellik durumunda; çok büyük alana yayılmamış haritalar, oyunu hızlı ve eğlenceli kılan bir unsur olarak ön plana çıkıyor.

Sonuç olarak heyecanın sürekli dorukta olduğu, bünyesinde birçok Türk oyuncuyu bulunduran, basit ve kullanışlı arayüze sahip, oyuncuyu sıkmayan ve sürekliliği bulunan haritaları, abartıdan kaçınılmış grafikleriyle Arctic Combat en azından denenmesi gereken oyunlar arasında kendine yer ediniyor.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Previous page
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!