Aquaman İlk Fragmanı İle Bizi Atlantis’e Götürüyor

İlk Aquaman fragmanı sonunda yayınlandı.

San Diego Comic-Con 2018 fragman açısından başlarda biraz sönük kalsa da dün gece DC bombayı patlattı. 14 Aralık’ta vizyona girecek Aquaman için ilk fragman kapalı kapılar ardında olmaktan ziyade tüm dünyaya açık bir şekilde gösterildi. Fragman filmin konusunu kısa bir şekilde özetledikten sonra bizleri şahane görsel efektlerle oluşturulmuş Atlantis ile baş başa bırakıyor. Daha fazla söze gerek yok. İşte Aquaman fragmanı.

Film bir başlangıç hikayesi için oldukça iyi gözüküyor. Zaten başlangıç hikayelerini anlatmak için bazı temel şeylerden gitmek gerekir. Görünüşe göre Aquaman de bunu uygulayacak. Film boyunca Arthur’un kardeşinden tahtı almaya çalışırken verdiği mücadeleye tanık olacağız. Bu taht mücadelesini konu alan filmin yönetmenliğini Testere, Korku Seansı gibi ürpertici filmler ile tanınan James Wan üstleniyor. Başrolde ise Game of Thrones’taki Khal Drogo rolünden tanıdığımız Jason Mamoa bulunmakta.

DC sinema sektöründe baya çalkantılı bir şekilde ilerlediği için aşırı bir beklentiye girmenin biraz riskli olabileceğini düşünmekteyim. Justice League de fena gözükmüyordu ancak çıktığında hepimiz nasıl tepkiler aldığını biliyoruz.

Çıksa da Oynasak Dediğimiz 2019 Oyunları

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mert Karadeniz

Beklediği tek oyun Half-Life 3 olan bir oyun tutkunu.