Animelere Bizim Gibi İlgi Duyan Ünlüler

Yaşınıza rağmen hala anime izlediğinizi söyleyenlerin yüzüne çarpabileceğiniz “Animelere Bizim Gibi İlgi Duyan Ünlüler” listesini sizler için derledik.

Robin Williams


1980 ile 2000 yılları arasında oyunculuk kariyeri ile adını duyuran Robin Williams’ın hayranı olduğu animeler şu şekilde: Ghost in the ShellAkiraNeon Genesis EvangelionCowboy BebopBlood: The Last Vampire ve Fullmetal Alchemist. 

Tobey Maguire


Örümcek Adam serisi denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden Tobey Maguire, Robotech ve Macross serilerini beğendiğini söylüyor.

Pharrell Williams

Birçoğumuzun ağzında nakaratını gevelediği şarkılarıyla bir yıldız haline gelen Pharrell Williams bir Pokemon hayranı. Hatta “It Girl” şarkısının klibi için Japon sanatçı Takashi Murakami’yi işe almıştı.

Kanye West

Kanye West, o kadar büyük bir Akira hayranı ki Stronger klibinin ilham kaynağı bile Akira. Karısı Kim ise bir Darling in the FranXX hayranı olduğunu açıkladı.

Megan Fox


Türk gençlerinin ve erkeklerinin yakından takip ettiği Megan Fox da bir Sailor Moon hayranı. Bunun yanında Inuyasha ve Cowboy Bebop animelerine de ilgi duyuyor.

Samuel L. Jackson

Ninja Scroll ve Black Lagoon animelerine olan hayranlığını dile getiren Samuel L. Jackson da bizden birisi.

Snoop Dogg


Ünlü Amerikalı şarkıcı Snopp Dogg klasik ve en popüler animelerden Naruto’nun büyük bir hayranı.

En Sevilen 20 Anime/Manga Karakteri

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!