Angry Birds: Space için 1.4.0 güncellemesi çıktı

Son Güncelleme Tarihi:

Mobil cihazların vazgeçilmez oyunlarından Angry Birds serisinin yeni oyunu Angry Birds: Space için 1.4.0 güncellemesi çıkarıldı.

Kuşlarımız çok sinirli ve etrafı dağıtmaya devam ediyorlar. Yeri geliyor güneşli günlerde karşımıza çıkıyorlar, yeri geliyor soğuk kış günlerinde kapımızı çalıyorlar. Ama artık daha sinirliler, uzaya çıkartılmışlar! Bu bilgiler ışığında aklımıza tek bir oyun geliyor, öyle değil mi? Elbette en çok satan mobil oyundan yani Angry Birds’ten bahsediyoruz. Bu oyunda, her kuşun kendine özgü özellikler var ve bu özellikleri kullanmak tamamiyle sizin zekanıza kalıyor. Sinirli kuşlarımızın bazıları ağır olup yıkıcı özellik taşırken, bazıları ise boyutları bakımından daha küçük olup en dip köşedeki rakiplere dokunmanıza olanak sağlayabiliyor.

Angry Birds: Space için 1.4.0 güncellemesinin çıktığını dile getirmiştik. Şimdi de bu güncellemede neler olduğundan bahsedelim. Angry Birds: Space için yayımlanan 1.4.0 güncellemesi ile Angry Birds Space’e aşağıdaki özellikler eklendi.

  • 30 yeni bölüm
  • Animasyonlarda değişiklikler yaşandı, geliştirildi.
  • Yeni bir galaksi daha eklendi.
  • 3 yeni geliştirilmiş özellik daha eklendi.
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!